Foto arhiv

FOTO ARHIV

2017

Tekmovanje v plavanju na kopališču Ukova 4.8.2017

Športno zabavni dan na kopališču Ukova - Spominski dan Občine Jesenice 29.7.2017

Športno zabavno popoldne v Centru II 6.7.2017

Šola skokov v vodo z Jernejem Klinarjem 27.6.2017

Skok v poletje 2017, tekmovanje v skokih v vodo, akvatlon 24.6.2017

Otvoritveni dan na kopališču Ukova 22.6.2017

Športno zabavno popoldne za otroke in mlade 16.6.2017

Dnevi športa 2017 - Olimpijski tek jeseniških vrtcev, Koroška Bela 13.6.2017

Dnevi športa 2017 - petkovo popoldne 26.5.2017 29.5.2017

Dnevi športa 2017 - Športno zabavno popoldne v Centru II 26.5.2017

Dnevi športa 2017 - Olimpijski tek jeseniških vrtcev 24.5.2017

6 ur Španovega vrha 23.5.2017

Dan Evrope - srečanje jeseniških srednješolcev 15.5.2017

Pohod po obnovljeni poti »Po pomolih« 10.5.2017

Kolesarski izlet v spomin na Jureta Robiča 10.4.2017

Proteini.si prvaki rekreacijske košarkarske lige 31.3.2017

10. pomladni tek - Jesenice 2017 18.3.2017

Max bar Jesenice že petič slavil naslov prvaka lige v odbojki 8.3.2017

Predavanje: Varna uporaba defibrilatorjev 22.2.2017

Tečaj drsanja učencev OŠ Tone Čufar Jesenice 30.1.2017

8. nočni pohod na Španov vrh ob polni luni 12.1.2017

2016

Športno predavanje - Jure Šterbucl 8.12.2016

Poročilo iz 2. okrogle mize - Ženske v športu 2.12.2016

Snemanje televizijskega oglasa na Jesenicah 15.11.2016

Teden Trim steze Žerjavec 14.10.2016

Ob tednu otroka smo obiskali jeseniške osnovne šole 10.10.2016

Aktivnosti ob tednu otroka 6.10.2016

Medobčinski kros občin Jesenice, Kranjska Gora in Žirovnica 29.9.2016

Spomin na Jureta Robiča - kolesarski izlet 27.9.2016

Mini cicibanova olimpijada 2016 23.9.2016

Veteranski hokejski turnir Jesenice 2016 12.9.2016

Dopoldanske aktivnosti v športnem parku Podmežakla 26.8.2016

Športno zabavno popoldne, v soseski Center II 25.8.2016

Tečaj plavanja na Kopališču Ukova 18.8.2016

Pričel se je Bauerjev hokejski turnir za mlade hokejiste 4.8.2016

Spominski dan Občine Jesenice na Kopališču Ukova 3.8.2016

Na 54. turnirju v balinanju zmaga ekipe Balinarskega kluba Jesenice 3.8.2016

Turnir ulične košarke na kopališču Ukova 22.7.2016

Skok v poletje 2016 25.6.2016

Otvoritveni dan na kopališču Ukova za osnovnošolce 24.6.2016

Olimpijski tek jeseniških vrtcev 24.6.2016

Humanitarna nogometna tekma Velikani slovenskega športa - jeseniške legende 24.6.2016

Športno zabavno popoldne za mlade - v soseski Center II 23.6.2016

Celodnevni dobrodelni športni dogodek z znanimi slovenskimi športniki za Luka Kovačiča - zbrali smo 2016,03€ 19.6.2016

Hokej na asfaltu 2016 19.6.2016

Dnevi športa, Jesenice 2016 14.6.2016

S plesom na počitnice 14.6.2016

Dnevi športa, Jesenice 2016 - Olimpijski tek jeseniških vrtcev 10.6.2016

Iz majhnega raste veliko, športno popoldne za najmlajše 2.6.2016

Koncert »Fasadni toni« 2.6.2016

6 ur Španovega vrha - 35 tekmovalcev opravilo 170 vzponov 15.5.2016

Rekreacijsko drsanje ob koncu sezone 20.4.2016

Hokej - Prijateljska hokejska tekma Slovenija - Japonska 4:0 18.4.2016

Hokej - Zmagovalca državnega prvenstva bo odločila 5. tekma v Ljubljani 8.4.2016

Liga v košarki zaključena, »bureki« opravili s konkurenco 1.4.2016

Hokej - zmaga HDD Sij Acroni Jesenic na drugi finalni tekmi DP 1.4.2016

9. pomladni tek - Jesenice 2016 19.3.2016

Podeljena priznanja športnikom in športnim delavcem za leto 2015 10.3.2016

Hokej - mednarodna tekmovanja INL in EBJL U18 7.3.2016

Hokej - mednarodna tekmovanja, pričenjajo se zaključni boji 3.3.2016

Liga v odbojki ponovno ekipi Max Bar Jesenice 2.3.2016

Poročilo sankaškega tekmovanja v Savskih jamah - Memorial 2016 1.3.2016

Utrinki aktivnosti v zimskih počitnicah 17.2.2016

Tekmovanja v kegljanju na ledu za državno prvenstvo 2015-2016 1.2.2016

Foto - HDD SIJ Acroni Jesenice : HK Playboy Slavija 26.1.2016

7. nočni pohod na Španov vrh in zaključek akcije »Osvajalec Španovega vrha 2015« 25.1.2016

Mednarodni turnir v kegljanju na ledu 14.1.2016

Silvestrovanje v športni dvorani Podmežakla 5.1.2016

2015

Pohod jeseniških športnikov z baklami skozi mesto 28.12.2015

Noč dobrodelnega curlinga 23.12.2015

Predstavitev knjige mag. Viktorja Krevsla, »Etos trenerja« 15.12.2015

Predavanje psihologa Mateja Lunežnika 11.12.2015

Športne igre Jesenic - Liga v namiznem tenisu 24.11.2015

Športne igre Jesenic - Liga v košarki 20.11.2015

Tečaj drsanja učencev OŠ Toneta Čufarja Jesenice 20.11.2015

Foto - INL HDD SIJ Acroni Jesenice : KEC Kitzbuhel 19.11.2015

Turnir v nogometu za osnovnošolce 18.11.2015

Nogomet - NK Jesenice 9.11.2015

Mini cicibanova olimpijada v Kranjski Gori 5.11.2015

Jesenske počitnice 5.11.2015

Teden trim steze Žerjavec 23.10.2015

Medobčinski kros 2015 15.10.2015

Teden otroka - OŠ Koroška Bela 15.10.2015

»Sokolstvo na slovenskem« - predavanje dr. Tomaža Pavlina 8.10.2015

Teden otroka 5.10.-11.10.2015

Povezani s srcem za Gorenjsko 1.10.2015

Mini cicibanova olimpijada 17.9.2015

Turnir trojk in vaterpolo na kopališču Ukova 12.8.2015

Poletna noč na kopališču Ukova 4.8.2015

60 let Balinarskega kluba Jesenice 4.8.2015

Vaterpolo turnir na kopališču Ukova 15.7.2015

Vaterpolo na kopališču Ukova 1.7.2015

Skok v poletje 2015, plavanje, skoki v vodo, akvatlon 22.6.2015

Dnevi športa 2015 na Jesenicah 8.6.2015

Dnevi športa 2015 - Olimpijski tek jeseniških vrtcev, 2. del 5.6.2015

Dnevi športa 2015 - Olimpijski tek jeseniških vrtcev, 1. del 2.6.2015

Nagradni izlet za zmagovalce kviza »Poznavanje mesta Jesenic« 12.5.2015

Dan Evrope - 2. srečanje jeseniških srednješolcev 8.5.2015

Dr. Mitja Bračič nam je prikazal trening hitrosti, agilnosti in koordinacije 16.4.2015

Kolesarski izlet v spomin na Jureta Robiča 13.4.2015

Dan najlepših sanj za Aleša Baloha v Športni dvorani Podmežakla 24.3.2015

Športna priznanja za leto 2014 podeljena 3.3.2015

Utrinki aktivnosti med zimskimi počitnicami 27.2.2015

Liga v košarki 4.2.2015

6. nočni pohod na Španov vrh, zaključek akcije »Osvajalec Španovega vrha« 6.1.2015

2014

Silvestrovanje v športni dvorani Podmežakla 31.12.2014

Seminar »Sodobni pristopi v treningu telesne priprave mladih športnikov« 3.12.2014

Mini cicibanova olimpijada v Kranjski Gori 26.11.2014

Tečaj drsanja v športni dvorani Podmežakla 24.11.2014

Drsalno tekmovanje v Zagrebu, dve zlati medalji za jeseničanke 14.11.2014

Noč čarovnic v športni dvorani Podmežakla 4.11.2014

Športne igre Jesenic - Liga v odbojki 24.10.2014

Ob Tednu otroka 14.10.2014

Medobčinski kros občin Jesenice, Kranjska Gora in Žirovnica 8.10.2014

Kolesarski izlet v spomin na Jureta Robiča 24.9.2014

Mini cicibanova olimpijada 17.9.2014

Športni vikend na kopališču Ukova - Plavajmo za otroke 6.8.2014

Aktivne počitnice 2014 11.7.2014

Skoki v vodo za pokal mesta Jesenic in 17. jeseniški akvatlon 21.6.2014

Prvi kopalni dan v kopališču Ukova 20.6.2014

Dnevi športa 2014 - dan jeseniške košarke 12.6.2014

Dnevi športa 2014 - turnir v florballu - thundercup 12.6.2014

6. športne igre Jesenic Max baru 11.6.2014

Dnevi športa 2014 - vrtci - športne aktivnosti za naše najmlajše 11.6.2014

Dnevi športa, Jesenice 2014 6.6.2014

6 ur Španovega vrha 24.5.2014

Praznični koncert ob 140-letnici delovanja jeseniških godb v športni dvorani Podmežakla 24.5.2014

Dobrodelna prireditev »Iz majhnega raste veliko« 22.5.2014

Športne igre Jesenic - Liga v košarki zaključena 14.4.2014

4. kolesarski izlet »Za Jureta 2014« 12.4.2014

Športne igre Jesenic - Liga v bowlingu zaključena 9.4.2014

Liga v košarki 2013/14 - slike tekme Zavod za šport Jesenice : Simobil Jesenice 28.3.2014

Liga v košarki 2013/14 - predstavitev ekip 28.3.2014

Pokal Slovenije v drsanju v športni dvorani Podmežakla 18.3.2014

7. pomladni tek - Jesenice 2014 15.3.2014

Tudi jeseniški tekači dobrodelno tekli 6.3.2014

Podelitev priznanj Športne zveze Jesenice za leto 2013 3.3.2014

Smučarsko tekmovanje v Španovem vrhu 24.2.2014

5. nočni pohod na Španov vrh - osvajalec Španovega vrha 17.2.2014

Umetnostno drsanje v Beogradu, dve medalji za jeseničanke 27.1.2014

Umetnostno drsanje - državno in odprto prvenstvo 13.1.2014

2013

Kegljanje - 20. Pokal Jesenic in 9. Memorial Vojka Mikoliča 19.12.2013

Košarka - I. turnir ZGKL OŠ za dekleta 10.12.2013

Hokej - Team Jesenice : HK Celje 29.11.2013

Hokej - Team Jesenice : HK Triglav Kranj 29.11.2013

Hokej - Team Jesenice - pregled treh tekem 19.11.2013

Košarka - KK Jesenice : BC Soave Verona 8.11.2013

Hokej - Team Jesenice : SV KalternHechte 5.11.2013

Hokej - Team Jesenice : HK Triglav Kranj 3.11.2013

Hokej - HK Playboy Slavija : Team Jesenice 3.11.2013

Medobčinski kros 2013 3.10.2013

Cicibanova olimpijada 2013 - Mini olimpijada ponovno na Jesenicah 30.9.2013

EuroBasket 2013 - Evropsko prvenstvo v košarki na Jesenicah 9.9.2013

Zaključek kopalne sezone na kopališču Ukova s tekmovanjem v skokih v vodo in 16. jeseniškim akvatlonom 24.8.2013

Zgodovinski dan za dvorano Podmežaklo in Zavod za šport Jesenice 20.8.2013

Otvoritev igrišča z odbojko na mivki na Jesenicah 1.8.2013

Utrinki poletnega počitniškega programa 31.7.2013

Rekreativno igranje vaterpola 19.7.2013

30. let jeseniških noči v Grahovem 2.7.2013

Skok v poletje 2013 - turnir v košarki, akvatlon in skoki v vodo 24.6.2013

Otvoritveni dan na Kopališču Ukova - plavanje, skoki v vodo, vaterpolo 20.6.2013

Dnevi športa Jesenice 2013 - olimpijski tek, mali nogomet, košarka 10.6.2013

Olimpijski tek vrtcev 6.6.2013

Košarka - Promocija evropskega prvenstva, tekmovanje osnovnih šol 6.6.2013

Tek - Cooperjev tekaški test 28.5.2013

3. kolesarski izlet »Za Jureta 2013« 20.5.2013

Dirka okoli Slovenije 2013 13.5.2013

Prvomajske počitnice - turnir trojk v košarki 26.4.2013

Bowling - Liga v bowlingu 20.3.2013

Tek - 6. pomladni tek, Jesenice 2013 16.3.2013

Odbojka - Liga v odbojki 2012/13 zaključena, Max Bar slavil naslov prvaka! 20.2.2013

Odbojka - Gorjanci zmagovalci turnirja v odbojki 18.2.2013

Akrobatika - akrobati TVD Partizana državni prvaki pri cicibankah in mlajših deklicah! 12.2.2013

Akrobatika - Polfinale DP v skokih z MPP za osnovne šole 24.1.2013

Španov vrh - 4. nočni pohod na Španov vrh 27.1.2013

Košarka - predstavitev ekip Lige v košarki 27.1.2013

Košarka - utrinki tekme: Gasilci: Splošna bolnišnica Jesenice 27.1.2013

Odbojka - utrinki iz lige v odbojki 10.1.2013

Hokej - Srečanje ob 65. letnici hokeja na Jesenicah 8.1.2013

Drsanje - Državno prvenstvo v umetnostnem drsanju na Bledu 7.1.2013

2012

Zunanje drsališče Podmežakla 28.12.2012

ODBOJKA - utrinki iz lige v odbojki 12.12.2012

NAMIZNI TENIS - utrinki iz lige v namiznem tenisu 6.12.2012

ODBOJKA - lige v odbojki - predstavitev ekip 28.11.2012

KOŠARKA - turnir Alpe Adria na Jesenicah, letnik 1999 in mlajši 20.11.2012

NAMIZNI TENIS - odprti turnir Republike Slovenije v namiznem tenisu 15.10.2012

KROS - Medobčinski kros občin Jesenice, Kranjska Gora in Žirovnica 12.10.2012

Veter v laseh - festival na OŠ Toneta Čufarja Jesenice 10.10.2012

Veter v laseh - festival na OŠ Prežihovega Voranca Jesenice 2.10.2012

Spominsko obeležje Juretu Robiču 25.9.2012

Mini Olimpiada 2012 na Jesenicah 19.9.2012

Tek svetovne harmonije - plamenica miru tudi na Jesenicah 10.9.2012

Skoki v vodo za pokal mesta Jesenic, 14. jeseniški akvatlon in rekreativni turnir v vaterpolu 25.8.2012

Poletni počitniški program 2012 - Turnir v nogometu za mlade 24.8.2012

TRIATLON - Rekreativni triatlon Jesenic 2012 13.8.2012

Vodna aerobika na kopališču Ukova 10.8.2012

Poletni počitniški program 2012 - Turnir v nogometu za mlade 11.7.2012

HOKEJ - Stanley cup na Hrušici 6.7.2012

VATERPOLO - rekreativno igranje vaterpola 5.7.2012

Poletni počitniški program 2012 - Športno popoldne na kopališču Ukova 5.7.2012

Poletni počitniški program 2012 - Nogometni turnir za mlade 27.6.2012

KOPALIŠČE UKOVA - Skok v poletje 2012 24.6.2012

KOPALIŠČE UKOVA - 13. jeseniški akvatlon 23.6.2012

HOKEJ - Sprejem Anžeta Kopitarja na Hrušici 22.6.2012

KOŠARKA - medobčinska osnovnošolska košarkarska liga za dečke 22.6.2012

KOPALIŠČE UKOVA - Skok v poletje 22.6.2012

NOGOMET - Tekma ob 100 letnici nogometa, NK Jesenice: NK Maribor 22.6.2012

NOGOMET - Zaključni turnir za mlade ob 100 letnici nogometa 6.6.2012

TEK - olimpijski tek za otroke 5.6.2012

KOŠARKA - Dan jeseniške košarke 2.6.2012

NOGOMET - Proslava ob 100 letnici nogometa na Jesenicah 8.6.2012

Curling klub Jesenice sezono zaključil več kot uspešno 5.6.2012

DNEVI ŠPORTA 2012 - 12. olimpijski tek Karavanke Jesenice 2012 1.6.2012

DNEVI ŠPORTA 2012 - turnir v nogometu za rekreativce 1.6.2012

NOGOMET - Turnirji v nogometu za mlade ob 100 letnici NK Jesenice 4.6.2012

TAICHI - Predstavitev vadbe Taichi na Čufarjevem trgu na Jesenicah 25.5.2012

NOGOMET - Finale pokala Gorenjske 23.5.2012

PRSTOMET - Tekmovanje v prstometu 14.5.2012

KOLESARSTVO - Dirka okoli Slovenije ponovno na Jesenicah 11.5.2012

NOGOMET - Turnirji v nogometu ob 100 letnici NK Jesenice 8.5.2012

NAMIZNI TENIS - Državno prvenstvo veteranov in rekreativcev 21.4.2012

KOLESARSKI IZLET v spomin na Jureta Robiča 14.4.2012

CURLING - Državno prvenstvo za mladince 27.3.2012

TEK - 5. pomladni tek, Jesenice 2012 17.3.2012

ODBOJKA - 7. tradicionalni turnir v odbojki za mešane ekipe 28.2.2012

SANKANJE v Savskih Jamah 28.2.2012

KEGLJANJE - Državno prvenstvo v kegljanju na ledu 19.2.2012

PUST - Svinjska glava 2012 19.2.2012

PODELITEV PRIZNANJ športnikom za leto 2011 13.2.2012

ŠPANOV VRH - 3. nočni pohod na Španov vrh 13.1.2012

2011

AKROBATIKA - najmlajše akrobatke zmagale 23.12.2011

12 ur curlinga za jeseniške hokejiste 21.12.2011

Zaključek tedna Fair Play 2011 23.11.2011

10 let Zavoda za šport Jesenice 16.11.2011

ODBOJKA - Liga v odbojki, predstavitev ekip 11.11.2011

HOKEJ - Nočni rekreacijski turnir ob 10 letnici Zavoda za šport Jesenice 29.10.2011

CURLING - Dan odprtih vrat 25.10.2011

TAEKWONDO - Nika iz svetovnega prvenstva z bronasto medaljo 17.10.2011

TEK - Medobčinski jesenski kros 2011 06.10.2011

Spominsko obeležje Juretu Robiču 23.09.2011

Mini cicibanova olimpijada 2011 21.09.2011

TRIATLON - Rekreativni triatlon 2011 20.08.2011

KOPALIŠČE UKOVA - Rekreativno igranje vaterpola 22.07.2011

POČITNIŠKI PROGRAM - turnir v nogometu za mlade 13.07.2011

KOPALIŠČE UKOVA - Športno popoldne - Slackline 13.07.2011

KOPALIŠČE UKOVA - Predstavitev Slackline na kopališču Ukova 06.07.2011

STRELSTVO - predstavitev strelskega društva Panter Jesenice 29.06.2011

POČITNIŠKI PROGRAM - turnir v nogometu za mlade 29.06.2011

AKVATLON - 11. jeseniški akvatlon 24.06.2011

SKOKI V VODO - otvoritev sezone na kopališču ukova uspešna 19.06.2011

HOKEJ - inline reprezentance Slovenija: Hrvaška 20.06.2011

HOKEJ - Jeseniška noč v Grahovem 15.06.2011

FLOORBALL - turnir Thunder Cup 2011 03.06.2011

DNEVI ŠPORTA - Dogajanje v športnem parku Podmežakla 03.06.2011

DNEVI ŠPORTA - Olimpijski tek 03.06.2011

DNEVI ŠPORTA - Tek otrok jeseniških vrtcev 03.06.2011

KOŠARKA - II. turnir ZGKL OŠ za dekleta 16.05.2011

AKROBATIKA - Odlični rezultati na državnem prvenstvu v skokih z male prožne ponjave 03.05.2011

POČITNICE - Aktivnosti ob prvomajskih počitnicah - utrinki 26.04.2011

HOKEJ - državni prvaki 2010/11 15.04.2011

AKROBATIKA - 36. odprto prvenstvo ŠD Sokol Bežigrad Ljubljana 12.04.2011

KOLESARSKI IZLET - v spomin na Jureta Robiča 10.04.2011

TAI CHI - Svetovni dan zdravja - Predstavitev veščine Tai Chi 08.04.2011

KOŠARKA - I. turnir ZGKL OŠ za dekleta 07.04.2011

JUDO - Državno prvenstvo v judu 2011 - U15 04.04.2011

HOKEJ - SBJ: ZD Gorenjske 04.04.2011

HOKEJ - Zaključek Rekreacijske hokejske lige 2011 31.03.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Olimpija (DP mladinci) 29.03.2011

PRIZNANJA - Občinsko priznanje Zoranu Kramarju 21.03.2011

JUDO - Državno prvenstvo v judu 2011 - U13 21.03.2011

DRSANJE - 4. medklubsko prvenstvo Gorenjske 21.03.2011

HOKEJ - Acroni Jesenice: Olimpija (DP člani) 21.03.2011

SEJEM - 19. teden obrti in podjetništva in Jožefov sejem 2011 20.03.2011

HOKEJ - HDD Bled: Acroni Jesenice (DP člani) 20.03.2011

TEK - 4. pomladni tek, Jesenice 2011 19.03.2011

HOKEJ - Dobrava: Fox team (RHL 2011) 19.03.2011

HOKEJ - Ruševci: Pegaz (RHL 2011) 19.03.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Triglav (DP mladinci) 19.03.2011

HOKEJ - HK MK Bled: HD mladi Jesenice (DP mlajši dečki) 16.03.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Olimpija (DP kadeti) 16.03.2011

HOKEJ - HK Triglav: HD mladi Jesenice (DP mladinci) 16.03.2011

DRSANJE - Odprto prvenstvo Bosne in Hercegovine 2011 15.03.2011

JUDO - 45. mednarodni judo pokal Murska Sobota 15.03.2011

KEGLJANJE - občinska kegljaška liga 15.03.2011

NAMIZNI TENIS - občinska namiznoteniška liga 15.03.2011

PRIZNANJA - Podelitev priznanj športnikom za leto 2010 12.03.2011

HOKEJ - HK Triglav: HD mladi Jesenice (DP kadeti) 09.03.2011

HOKEJ - HK Triglav: HD mladi Jesenice (DP dečki) 08.03.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Triglav (DP kadeti) 08.03.2011

SMUČANJE - Smučarski klub Blejska Dobrava 08.03.2011

SMUČANJE - Smučarski klub Jesenice 08.03.2011

PUST - Svinjska glava 2011 - otroške maske 06.03.2011

PUST - Svinjska glava 2011 - odrasle maske 06.03.2011

KOŠARKA - ekipe občinske košarkarske lige 02.03.2011

KOŠARKA - Max bar: Acroni (OKL) 02.03.2011

KOŠARKA - Doka: Eleven (OKL) 02.03.2011

HOKEJ - VSV: Acroni Jesenice (EBEL) 01.03.2011

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz (EBEL) 01.03.2011

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 01.03.2011

HOKEJ - Medveščak: Acroni Jesenice (EBEL) 01.03.2011

DRSANJE - Pokal Slovenije 2011 28.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Olimpija (mlajši dečki) 28.02.2011

HOKEJ - Blejska Dobrava: Šparta (RHL 2011) 28.02.2011

DRSANJE - Evropski kriterij 2010 2011 - 3. tekma Feldkirch Avstrija 25.02.2011

ODBOJKA - 6. tradicionalni turnir v odbojki za mešane ekipe 21.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Olimpija (kadeti) 21.02.2011

HOKEJ - Ruševci: Trim Tim (RHL 2011) 21.02.2011

HOKEJ - Šparta: Fox team (RHL 2011) 15.02.2011

HOKEJ - Outwet: Trim Tim (RHL 2011) 15.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HDK Stavbar Maribor 14.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Team Zagreb (kadeti) 14.02.2011

SMUČANJE - Tekmovanje v veleslalomu za učence osnovnih šol 02.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK Beostar (mladinci) 02.02.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HDK Maribor (dečki) 01.02.2011

HOKEJ - Mojstrana: Pegaz (RHL 2011) 31.01.2011

CURLING - slike Curling kluba Jesenice iz gostovanja v Kitzbühlu 26.01.2011

HOKEJ - Mojstrana: Šparta (RHL 2011) 24.01.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HK MK Bled (mlajši dečki) 24.01.2011

ŠPANOV VRH - 2. nočni pohod na Španov vrh 19.01.2011

HOKEJ - Fox team: Mojstrana (RHL 2011) 19.01.2011

JUDO - Področno prvenstvo osnovnih šol v judu 2011 17.01.2011

ODBOJKA - občinska liga v odbojki 13.01.2011

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Slavija (DP člani) 13.01.2011

DRSANJE - rezultati DP v umetnostnem drsanju 11.01.2011

SMUČANJE - Utrinki treningov smučarjev DTV Blejska Dobrava 03.01.2011

SMUČANJE - Dobri rezultati Maruše Ferk 03.01.2011

2010

JUDO turnir »Veseli december 2010« 20.12.2010

JUDO - Novoletni turnir - Celje 13.12.2010

HOKEJ - Utrinki iz prvih tekem RHL 2011 08.12.2010

»DOPING V ŠPORTU« - predavanje prof.dr. Joško Osredkar 30.11.2010

JUDO - Mednarodni turnir »Nagaoka 2010« 30.11.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice - tekme v oktobru 28.11.2010

KEGLJANJE NA LEDU - Evropski pokal za ženske 20.11.-21.11.2010

Teden Fair playa v jeseniški občini 18.10.-22.10.2010

KROS - Medobčinski kros občin Jesenice, Kranjska Gora in Žirovnica 12.10.2010

JUDO - VIII. mednarodni turnir v Kopru 11.10.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Medveščak Zagreb (EBEL) 03.10.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: EC KAC Celovec (EBEL) 01.10.2010

NOGOMET - 47. nogometni turnir »Tri meje« 28.09.2010

Mini olimpijada 2010 28.09.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 26.09.2010

HOKEJ - Vienna Capitals: Acroni Jesenice (EBEL) 26.09.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest BW Linz (EBEL) 26.09.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: EC VSV Villach (EBEL) 14.09.2010

HOKEJ - Sapa Fehervar AV19: Acroni Jesenice (EBEL) 14.09.2010

HOKEJ - Pustertal Wolfe: Acroni Jesenice 01.09.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Brunico Wölfe 29.08.2010

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (Poletna liga Rudi Hiti 2010) 28.08.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (Poletna liga Rudi Hiti 2010) 28.08.2010

HOKEJ - Red Lions Visp: Acroni Jesenice 28.08.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Metallurg Novokuznjeck 28.08.2010

POČITNIŠKI PROGRAM - Turnir v nogometu na milnici 27.08.2010

POČITNIŠKI PROGRAM - Utrinki na kopališču in nogometnem igrišču 16.08.2010

AKVATLON, SKOKI - 10. jeseniški akvatlon in skoki v vodo za pokal mesta Jesenic 14.08.2010

HOKEJ - Prvi trening na ledu 11.08.2010

Začetek sezone 2010/2011 - prenova dvorane 30.07.2010

HOKEJ - priprave jeseniških hokejistov 30.07.2010

VATERPOLO - turnir v vaterpolu 15.07.2010

VATERPOLO - utrinki 08.07.2010

AKVATLON - 9. jeseniški akvatlon 07.07.2010

SKOKI V VODO za pokal Jesenic 25.06.2010

ŠPORTNE IGRE - zaključek 2. športnih iger Jesenic 24.06.2010

JURE ROBIČ - sprejem na Brniku 22.06.2010

KOŠARKA - zaključni turnir zgornjesavske košarkarske osnovnošolske lige za učence sedmih razredov 14.06.2010

DNEVI ŠPORTA 2010 - predstavitev društev, tek otrok... 07.06.2010

FLOORBALL - državno prvenstvo OŠ v floorballu 07.06.2010

DAN ŠPORTA 2010 - olimpijski tek, nogomet... 04.06.2010

KOŠARKA - zaključni turnir zgornjesavske košarkarske osnovnošolske lige za učence devetih razredov 31.05.2010

NOGOMET - nogometni turnir za mlade 31.05.2010

NOGOMET - Športne igre Jesenic, liga v nogometu 29.05.2010

KEGLJANJE - kegljaška šola 29.05.2010

POLET Z LETALOM - kvizu o poznavanju zgodovine mesta Jesenic 25.05.2010

ŠPANOV VRH - utrinki s pohoda 22.05.2010

COOPERJEV tekaški test 13.05.2010

NAMIZNI TENIS - občinska rekreacijska namiznoteniška liga 20.04.2010

HOKEJ - Zaključila se je Rekreacijska hokejska liga Jesenic 11.04.2010

DRSANJE - Triglav Trophy 2010, končni rezultati 11.04.2010

NOGOMET - Utrinki z nogometnega turnirja za mlade 02.04.2010

DRSANJE - Triglav Trophy 2010 02.04.2010

KEGLJANJE - Turnir v kegljanju na ledu 29.03.2010

TEK - 3. pomladni tek Jesenice 2010 13.03.2010

SMUČANJE - Veleslalom za pokal Španovega vrha 08.03.2010

SMUČANJE - Kurirski smuk 06.03.2010

Španov vrh - utrinki s smučišča 06.03.2010

Utrinki iz Vancouvra 02.03.2010

Utrinki iz Vancouvra 24.02.2010

DRSANJE - Odprto prvenstvo Bosne in Hercegovine 2010 23.02.2010

SANKANJE - 2. velika nagrada Plavškega rovta 21.02.2010

ODBOJKA - Turnir v odbojki za mešane ekipe - petič 21.02.2010

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 18.02.2010

PUST - Svinjski hokej 18.02.2010

PUST - Svinjska glava 2010 18.02.2010

ODBOJKA - občinska odbojkarska liga 18.02.2010

Utrinki iz Vancouvra - Maruša Ferk na olimpijskem smuku 20. 18.02.2010

Utrinki iz Vancouvra 15.02.2010

Urejena proga za tek na smučeh 15.02.2010

HOKEJ - HK Acroni Jesenice: EC VSV (EBEL) 07.02.2010

HOKEJ - HK Acroni Jesenice: Moser Medical Graz 99ers (EBEL) 05.02.2010

HOKEJ - SAPA Fehervar AV19: HK Acroni Jesenice (EBEL) 02.02.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (EBEL) 31.01.2010

ŠPANOV VRH - utrinki iz pohoda 29.01.2010

Podelitev športnih priznanj za leto 2009 03.02.2010

Smučarski športni dnevi na Blejski Dobravi 01.02.2010

HOKEJ - Liwest BW Linz: Acroni Jesenice (EBEL) 29.01.2010

Urejena proga za tek na smučeh 29.01.2010

HOKEJ - HK Acroni Jesenice: KHL Medvescak Zagreb (EBEL) 24.01.2010

HOKEJ - EV Vienna Capitals: HK Acroni Jesenice (EBEL) 19.01.2010

SMUČANJE - Dr.Bobo Stari Vrh - rezultati smučarskega kluba Jesenice 19.01.2010

SMUČANJE - Pokal Elan - Dečki in deklice, rezultati Maruše Ferk 18.01.2010

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 18.01.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest BW Linz (EBEL) 18.01.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 18.01.2010

HOKEJ - Acroni Jesenice: Sapa Fehervar (EBEL) 18.01.2010

SMUČANJE - cicibanska klubska tekma, Weinebene 04.01.2010

STRELCI - slavnostna razglasitev državnih priznanj 04.01.2010

2009

SMUČANJE - Trening cicibanov smučarskega kluba TVD Blejska Dobrava na Gerlitzu 20.12.2009

DRSANJE - Državno prvenstvo 2009 13.12.2009

HOKEJ - Jesenice mladi: Partizan (DP člani) 02.12.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Linz (EBEL) 11.12.2009

HOKEJ - Sapa Fehervar: Acroni Jesenice (EBEL) 8.12.2009

ODBOJKA - Acroni: Doka (občinska odbojkarska liga) 06.12.2009

HOKEJ - VSV: Acroni Jesenice (EBEL) 01.12.2009

DRSANJE - Rekreacijsko drsanje malo drugače 29.11.2009

DRSANJE - Zlati medved Zagreb 2009 29.11.2009

HOKEJ - Olimpija: Acroni Jesenice (EBEL) 27.11.2009

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 22.11.2009

HOKEJ - Jesenice mladi: Stavbar Maribor (DP) 21.11.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV (EBEL) 19.11.2009

HOKEJ - Vienna Capitals: Acroni Jesenice (EBEL) 17.11.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Medveščak Zagreb (EBEL) 15.11.2009

HOKEJ - Gradec: Acroni Jesenice (EBEL) 13.11.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Sapa Fehervar (EBEL) 01.11.2009

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice (EBEL) 30.10.2009

NOGOMET - nogometni turnir za mlade, krompirjeve počitnice 28.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 25.10.2009

HOKEJ - Jesenice mladi: Slavija (DP člani) 24.10.2009

HOKEJ - Vienna Capitals: Acroni Jesenice (EBEL) 23.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 18.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (EBEL) 16.10.2009

JUDO - VII. mednarodni turnir v Kopru 11.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest BW Linz (EBEL) 11.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Medveščak Zagreb (EBEL) 9.10.2009

ODBOJKA - OK Jesenice mladi / Bled: Aliansa Šempeter 07.10.2009

KROS - Medobčinski kros 2009 07.10.2009

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 06.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 04.10.2009

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice (EBEL) 02.10.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV (EBEL) 27.09.2009

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 25.09.2009

Lumpijeva olimpijada 24.09.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 22.09.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Sapa Fehervar (EBEL) 20.09.2009

TENIS - 3. turnir za memorial Marjana Kristana 20.09.2009

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (EBEL) 13.09.2009

HOKEJ - Medveščak Zagreb: Acroni Jesenice (EBEL) 11.09.2009

NOGOMET - nogometni turnir za mlade 08.09.2009

RAZSTAVA - otvoritev Olimpijskega kotička na OŠ Koroška Bela 07.09.2009

Utrinki iz kondicijskih treningov Maruše Ferk 07.09.2009

HOKEJ - Aquile Pontebba: Acroni Jesenice (prijateljska tekma) 06.09.2009

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice (prijateljska tekma) 04.09.2009

HOKEJ - Vratarski camp Jesenice 2009 03.09.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: HC Briançon (Poletna liga Rudi Hiti) 30.08.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (Poletna liga Rudi Hiti) 29.08.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: EC VSV Villach (Poletna liga Rudi Hiti) 27.08.2009

NOGOMET - 5. nogometni turnir - poletne počitnice 2009 25.08.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Medveščak (prijateljska tekma) 21.08.2009

PLAVANJE - Plavalno tekmovanje za mlade na kopališču Ukova 21.08.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (prijateljska tekma) 18.08.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach (prijateljska tekma) 16.08.2009

NOGOMET - 3. nogometni turnir v času poletnih počitnic 2009 11.08.2009

SKOKI V VODO - ponedeljek ponovno v znamenju skokov v vodo 10.08.2009

AKVATLON - 8. jeseniški akvatlon na kopališču Ukova 08.08.2009

SKOKI V VODO - tretja tekma za pokal Jesenic 08.08.2009

AKVATLON - 7. jeseniški akvatlon na kopališču Ukova 03.07.2009

Sprejem Jureta Robiča na Koroški Beli 01.07.2009

SKOKI V VODO - prva tekma za pokal Jesenic 25.06.2009

OLIMPIJSKI TEK - 9. Olimpijski tek - Karavanke Jesenice 2009 04.06.2009

ŠPORTNE IGRE - 1. Športne igre Jesenic uspešno zaključene 04.06.2009

TAEKWONDO - Mednarodni turnir Istra Open v Puli 31.05.2009

DAN ŠPORTA 2009 - uspešna predstavitev jeseniškega športa 30.05.2009

KRAFTWERK TROPHY - Jure Robič zmagal na 12 urni kolesarski dirki 25.05.2009

KOŠARKA - Zgornjesavska košarkarska osnovnošolska liga 22.05.2009

COOPERJEV tekaški test 14.05.2009

DOS 2009 - Jure Robič 08.05.2009

Utrinki iz Otroške kolesarske šole v športnem parku Podmežakla 08.05.2009

NAMIZNI TENIS - ekipne namiznoteniške igre 08.04.2009

TAEKWONDO - ITF Championship Best of the Best 2009 04.04.2009

DRSANJE - Triglav Trophy 2009 2.04.-4.04.2009

HOKEJ - Zaključila se je Rekreacijska hokejska liga - Jesenice 2009 1.04.2009

HOKEJ - Peto hokejsko srečanje srednjih šol Jesenic in Radovljice 31.03.2009

HOKEJ - Splošna Bolnišnica Jesenice: Zdravstveni domovi Gorenjske 28.03.2009

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (DP člani finale) 23.03.2009

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (DP člani finale) 20.03.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (DP člani finale) 17.03.2009

SEJEM - 17. teden obrti in podjetništva in Jožefov sejem 2009 14.-19.03.2009

JUDO - Mednarodni judo turnir - Tolmezzo 2009 15.03.2009

Turnir v broomball-u Jesenice 2009 15.03.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (DP člani finale) 14.03.2009

TEK - Pomladni tek - Jesenice 2009 14.03.2009

SMUČANJE - rezultati Nike in Maruše 11.03.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Toja Olimpija (DP kadeti) 9.03.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Toja Olimpija (DP mladinci) 8.03.2009

DRSANJE - Pokal Slovenije v umetnostnem drsanju 8.03.2009

SANKANJE - 17. memorial Joža Jelovčana 8.03.2009

KEGLJANJE NA LEDU - Mednarodni turnir KKL 8.03.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Stavbar Maribor (DP člani polfinale) 6.03.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Toja Olimpija (DP mladinci) 3.03.2009

DRSANJE - Odprto prvenstvo Bosne in Hercegovine 2009 28.02.2009

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 26.02.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 24.02.2009

PUST - Svinjska glava 2009 22.02.2009

SMUČANJE - Smodiš Nika - slalom 22.02.2009

ODBOJKA - Liga v odbojki zaključena 20.02.2009

ŠPANOV VRH - Vrtec na snegu 15.-21.02.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 19.02.2009

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 18.02.2009

ODBOJKA - Turnir v odbojki za mešane ekipe 15.02.2009

SMUČANJE - Sprejem Maruše Ferk na Blejski Dobravi 15.02.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 15.02.2009

SANKANJE - Velika nagrada Plavškega Rovta v sankanju 2009 14.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: MK Bled (DP člani) 14.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Alfa (DP mladinci) 13.02.2009

DRSANJE - Dragon Trophy in Tivoli Cup 2009 8.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Slavija (DP člani) 7.02.2009

Podelitev priznanj Športne zveze Jesenice, Olimpijskega komiteja Slovenije in razglasitev športnika občine Jesenice za leto 2008 7.02.2009

HOKEJ - Turnir malčkov in hokejskih šol 7.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Maribor (DP dečki) 6.02.2009

ODBOJKA - Liga v odbojki 5.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Triglav (DP kadeti) 3.02.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Medveščak (DP člani) 3.02.2009

TAEKWONDO - Izpiti za višje pasove 31.01.2009

JUDO - Državno prvenstvo za člane in članice 31.01.2009

SMUČANJE - Maruša Ferk tretja v slalomu 30.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (EBEL) 29.01.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Triglav (DP člani) 28.01.2009

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 27.01.2009

SAVSKE JAME - 50. pokal mesta Jesenice v sankanju na naravnih progah 25.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (EBEL) 25.01.2009

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Stavbar Maribor (DP člani) 21.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan (EBEL) 20.01.2009

ŠPANOV VRH - veleslalom rekreativcev 18.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 16.01.2009

JUDO - Pohorski bataljon 2009 11.01.2009

SMUČANJE - trening mlajših članov SK Blejska Dobrava 11.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 9.01.2009

NOGOMET - učenci OŠ Koroška Bela gorenjski prvaki 9.01.2009

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice (EBEL) 6.01.2009

HOKEJ - Acroni Jesenice: TWK Innsbruck (EBEL) 4.01.2009

2008

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (EBEL) 30.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach (EBEL) 28.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 26.12.2008

ŠPANOV VRH - razgledi 24.12.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: ŠD Alfa (DP člani) 22.12.2008

JURE ROBIČ - predstavitev filma RAAM 2008 18.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (EBEL) 19.12.2008

KEGLJANJE - 15. pokal Jesenic - 4. memorial Vojka Mikoliča 18.12.2008

HOKEJ - RHLJ 2009 - zaključen 2. krog lige 15.12.2008

HOKEJ - Alba Volan: Acroni Jesenice (EBEL) 14.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (EBEL) 12.12.2008

Spust po vrvi na Gimnaziji Jesenice 12.12.2008

HOKEJ - RHLJ 2009 - zaključen 1. krog lige 10.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: TWK Innsbruck (EBEL) 9.12.2008

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 7.12.2008

HOKEJ - Šparta: Fox Team (RHLJ) 6.12.2008

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice (EBEL) 5.12.2008

Miklavžev sejem 4.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 2.12.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 28.11.2008

SMUČANJE - trening Maruše Ferk na Molltalu 26.11.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 23.11.2008

TAEKWONDO - Pokal Skala Unior Zreče 22.11.2008

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (EBEL) 21.11.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan (EBEL) 18.11.2008

Zapis okrogle mize: »VZGOJA MLADIH ŠPORTNIKOV« 17.11.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach (EBEL) 16.11.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: Medveščak (DP člani) 15.11.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 11.11.2008

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice (EBEL) 31.10.2008

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 28.10.2008

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 26.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 23.10.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: Stavbar Maribor (DP člani) 22.10.2008

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice (EBEL) 21.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: TWK Innsbruck (EBEL) 19.10.2008

JUDO - Judo turnir »Nagaoka 2008« 18.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan (EBEL) 17.10.2008

HOKEJ - Graz 99ers: Acroni Jesenice (EBEL) 14.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (EBEL) 12.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (EBEL) 10.10.2008

KROS - Medobčinski kros 2008 8.10.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: HDK Maribor (DP člani) 8.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 7.10.2008

DRSANJE - Rekreacijsko drsanje z zabavnim poligonom 4.10.2008

KOŠARKA - KK Jesenice: Idrija 2000 4.10.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: HS Olimpija (DP člani) 1.10.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 30.09.2008

HOKEJ - Tilia Olimpija: Acroni Jesenice (EBEL) 28.09.2008

TENIS - turnir v dvojicah 27.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 26.09.2008

Obisk trim steze z učenci OŠ Toneta Čufarja 26.09.2008

Mini cicibanova olimpijada 2008 24.09.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: Slavija (DP člani) 24.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV (EBEL) 19.09.2008

HOKEJ - HD ml. Jesenice: Mladost (DP člani) 17.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 11.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: EHC München 7.09.2008

Koncert »Pozdrav jeseni« 5.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers 4.09.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (Poletna liga) 31.08.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Tilia Olimpija (Poletna liga) 29.08.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach (Poletna liga) 28.08.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Briancon 26.08.2008

TRIATLON - 4. gorenjski triatlon 23.08.2008

NOGOMET - turnir v nogometu na umetni travi za mlade 21.08.2008

HOKEJ - trening tekma - Acroni beli: Acroni rdeči 20.08.2008

HOKEJ - 3. Golmanski camp Jesenice - 2008 18.08.2008

Ponedeljkove aktivnosti na kopališču Ukova - namizni tenis 18.08.2008

SKOKI V VODO - tretja tekma za pokal mesta Jesenice 16.08.2008

Ponedeljkove aktivnosti na kopališču Ukova - košarka v vodi 11.08.2008

AKVATLON - 5. jeseniški akvatlon 4.07.2008

Ponedeljkove aktivnosti na kopališču Ukova 30.06.2008

SKOKI V VODO - prva tekma za pokal mesta Jesenice 29.06.2008

Koncert »Pozdrav poletju« 27.06.2008

IN-LINE - zaključek In line lige Jesenice 2008 12.06.2008

AVTO SHOW - pred športno dvorano Podmežakla 8.06.2008

TEK - 8. olimpijski tek Karavanke 6.06.2008

Tekmovanje gojencev Varstveno delovnega centra Škrat v kegljanju 23.05.2008

Zaključni košarkarski turnir 2007/08 za učence 7. in 9. razredov 22.05.2008

Kolesarski izlet na planino Obranca 22.05.2008

COOPERJEV tekaški test 15.05.2008

TAEKWONDO - 6. Slovenija Open Ljubljana 2008 10.05.2008

Test hoje in predstavitev nordijske hoje 10.05.2008

JUDO - 23. mednarodni judo turnir »Bežigrad 2008« 20.04.2008

TAEKWONDO - 6. Istra Open »Pula« 19.04.2008

Utrinki iz otroške kolesarske šole na Blejski Dobravi 14.-18.04.2008

JUDO - DP v judu za mladince in mladinke - Koper 13.04.2008

TAEKWONDO - 5. Sun Open 2008 Braslovče 12.04.2008

KOŠARKA - Uspehi mladih jeseniških košarkarjev 11.04.2008

HOKEJ - Sprejem državnih prvakov v dvorani Podmežakla 9.04.2008

HOKEJ - ZM Olimpija: Acroni Jesenice (DP - 4. finalna tekma) 9.04.2008

HOKEJ - ZM Olimpija: Acroni Jesenice (DP - 3. finalna tekma) 8.04.2008

TAEKWONDO - Best of the best 2008 - Praga 5.04.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija (DP - 2. finalna tekma) 5.04.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija (DP - 1. finalna tekma) 4.04.2008

DRSANJE - Triglav Trophy 2008 od 2. do 5.04.2008

HOKEJ - ZM Olimpija: HD mladi Jesenice 3.04.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: ZM Olimpija 2.04.2008

HOKEJ - Zaključek Rekreacijske hokejske lige Jesenice 2008 2.04.2008

HOKEJ - ZM Olimpija: HD mladi Jesenice 31.03.2008

Pohod ob občinskem prazniku občine Jesenice 30.03.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: reprezentanca Hrvaške 28.03.2008

NAMIZNI TENIS - zaključek občinske namiznoteniške lige 27.03.2008

ŠPANOV VRH - razgledi 27.03.2008

KEGLJANJE NA LEDU - rekreacijski turnir v kegljanju na ledu 20.03.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Stavbar Maribor (DP člani) 19.03.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HS Olimpija (DP mladinci) 16.03.2008

TAEKWONDO - Državno prvenstvo 2008 - Zreče 16.03.2008

TEK - Pomladni tek - Jesenice 2008 15.03.2008

JOŽEFOV SEJEM - otvoritev 15.03.2008

HOKEJ - Jesenice mladi: Triglav (DP člani) 15.03.2008

HOKEJ - državni prvaki v kategoriji kadetov 15.03.2008

JUDO - turnir Velden - Schiefling 2008 15.03.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: HS Olimpija (DP mladinci) 11.03.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: MK Bled (DP člani) 8.03.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Triglav Kranj (DP člani) 8.03.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Jesenice mladi 1.03.2008

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice 24.02.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 21.02.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 17.02.2008

ODBOJKA - Turnir v odbojki za mešane ekipe 16.02.2008

JUDO - DP za kadete in kadetinje 16.02.2008

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice 14.02.2008

NAMIZNI TENIS - rekreacijska liga v namiznem tenisu 11.02.2008

ODBOJKA - Lip Bled: Grosuplje 9.02.2008

ŠPANOV VRH - razgledi 8.02.2008

PUST - Svinjska hokejska tekma 6.02.2008

HOKEJ - Tekma med dijaki - Jesenice: Radovljica 5.02.2008

PUST - Svinjska glava 2008 3.02.2008

JUDO - Turnir za pokal »EMBS 2008« 3.02.2008

JUDO - Državno prvenstvo za člane in članice 2.02.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Slavija (DP člani) 2.02.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 29.01.2008

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice 24.01.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV 20.01.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Stavbar Maribor (DP člani) 19.01.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bulls Salzburg 18.01.2008

HOKEJ - Triglav: HD mladi Jesenice (DP člani) 16.01.2008

HOKEJ - Rekreacijska hokejska liga, 1. krog RHLJ 2008 29.01.2008

JUDO - XIII International Alpe Adria Trophy 27.01.2008

HOKEJ - velik ekran v dvorani Podmežakla 14.01.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals 13.01.2008

JUDO - Področno prvenstvo osnovnih šol 12.01.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Alfa (DP člani) 12.01.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC 8.01.2008

HOKEJ - VSV: Acroni Jesenice 6.01.2008

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Medveščak (DP člani) 5.01.2008

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers 4.01.2008

NAMIZNI TENIS - rekreacijska liga v namiznem tenisu 4.01.2008

2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV 30.12.2007

KEGLJANJE - novoletni turnir v kegljanju na ledu 28.12.2007

HOKEJ - Vienna Capitals: Acroni Jesenice 28.12.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Bled (DP člani) 27.12.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija 26.12.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC 18.12.2007

JUDO - 2. odprto prvenstvo Koroške v judu za najmlajše 16.12.2007

JUDO - 44. mednarodni judo turnir »Nagaoka 2007« 9.12.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 7.12.2007

ODBOJKA - Lip Bled: Epic Sloving Vital 1.12.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg 30.11.2007

HOKEJ - Triglav: HD mladi Jesenice (DP člani) 28.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Innsbruck 27.11.2007

ODBOJKA - Lip Bled: Luka Koper 24.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan 20.11.2007

KOŠARKA - Obetavna generacija mladih košarkarjev 22.11.2007

JUDO - Pokal Novega mesta 2007 18.11.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Slavija (DP člani) 16.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals 15.11.2007

Razstava »Moč jeklenih - iz zgodovine jeseniškega hokeja« 14.11.2007

HOKEJ - VSV: Acroni Jesenice 13.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals 9.11.2007

JUDO - Iršičev memorial 2007 4.11.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Krka mladi (člani) 3.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers 2.11.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg 30.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Bled (DP mladinci) 28.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Celje (DP dečki) 28.10.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Krvavec Botana (mladinci) 28.10.2007

KOŠARKA - ŽKK Jesenice: Hit Kr. Gora (kadetinje) 27.10.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija 26.10.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 23.10.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: TWK Innsbruck 21.10.2007

JUDO - Zagreb Open 2007 20.10.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Kolpa Črnomelj 20.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Stavbar Maribor 20.10.2007

NOGOMET - NK Jesenice: NK Kalcer Vodoterm 20.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Triglav 17.10.2007

TRIM - Trim steza Žerjavec 15.10.2007

JUDO - Pokal Kopra 2007 14.10.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach 14.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: ŠD Alfa 6.10.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan 5.10.2007

KROS - Medobčinski jesenski kros 3.10.2007

HOKEJ - HD mladi Jesenice: Medveščak 3.10.2007

HOKEJ - Red bull Salzburg: Acroni Jesenice 29.09.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Parklji 26.09.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC 23.09.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC 11.09.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alba Volan Fevita 7.09.2007

HOKEJ - HK Jesenice: VSV Villach (dečki) 6.09.2007

HOKEJ - HK Jesenice: VSV Villach (mladinci) 6.09.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Villach 5.09.2007

XI. Evropsko veteransko prvenstvo v plavanju in skokih v vodo 31.08.2007

HOKEJ - 2. jeseniški vratarski tabor 08.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers 28.08.2007

PLAVANJE - 24 urni plavalni maraton 26.08.2007

SKOKI V VODO - tretja tekma za pokal mesta Jesenic 18.08.2007

SKOKI V VODO - druga od treh tekem za pokal mesta Jesenic 14.07.2007

AKVATLON - 3. jeseniški akvatlon 6.07.2007

SKOKI V VODO - Bled High Diving Thrill 2007 27.06.2007

SKOKI V VODO - prva od treh tekem za pokal mesta Jesenic 16.06.2007

HOKEJ - II. memorial Andreja Kolenca 2.06.2007

OLIMPIJSKI TEK - Hrušica 1.06.2007

Kolesarski izlet 23.05.2007

TEČAJ ROLANJA - začetniki 16.05.2007

NAMIZNI TENIS - zaključek rekreacijske lige v namiznem tenisu 16.05.2007

Test hoje in predstavitev nordijske hoje 12.05.2007

JUDO - DP za mlajše člane in članice, pasovno DP 12.05.2007

NOGOMET - Jesenice: Jadran Dekani 12.05.2007

COOPERJEV tekaški test 10.05.2007

KVIZ - polet z letalom nad Jesenicami 10.05.2007

JUDO - finalni judo turnir za pokal »EMBS« 2007 5.05.2007

NOGOMET - Jesenice: Kalcer Vodoterm 28.04.2007

DRSANJE - Triglav Trophy 2007 20.04.2007

NOGOMET - trening mladincev in tekma članskega moštva 20.04.2007

NAMIZNI TENIS - liga v namiznem tenisu 19.04.2007

Tekmovanje VDC Škrat Jesenice v kegljanju 13.04.2007

Čistilna akcija nogometašev in hokejistov 12.04.2007

DRSANJE - prikaz hitrostnega drsanja na kratke proge 12.04.2007

HOKEJ - Bolnica: Zdravstveni domovi Gorenjske 31.03.2007

JUDO - turnir Velden - Schiefling 31.03.2007

Tekmovanje v streljanju z zračno puško ob občinskem prazniku 21.03.2007

NAMIZNI TENIS - turnir ob občinskem prazniku 20.03.2007

POHOD - pohod na Obranco, ob občinskem prazniku 17.03.2007

JUDO - 41. mednarodni judo pokal Murske Sobote 17.03.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals 13.03.2007

NAMIZNI TENIS - 3. odprti turnir RS za kadete in kadetinje 11.03.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Tinex Medvode 10.03.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz 9.03.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija 8.03.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: BR Slavija 6.03.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: CPK Šenčur 3.03.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: TWK Innsbruck (EBEL) 2.03.2007

TENIS - mladi jeseniški teniški igralci 2.03.2007

HOKEJ - VSV Pasut Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 27.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Pasut Villach (EBEL) 25.02.2007

ODBOJKA - turnir v odbojki za mešane ekipe 24.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alfa (DP) 22.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija (DP) 21.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Red Bull Salzburg (EBEL) 20.02.2007

PUST - Svinjska glava 2007 18.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 16.02.2007

JUDO - turnir za pokal EMBS 2007 10.02.2007

SMUČANJE - kurirski smuk 4.02.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Portorož 3.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: ZM Olimpija (DP) 2.02.2007

ŠPANOV VRH - nova proga čez Pekel 2.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 1.02.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Triglav Kranj, Interliga B finale 31.01.2007

ŠPANOV VRH - utrinki s smučišča 01.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 23.01.2007

SMUČANJE - Maruša Ferk odlična 18. 21.01.2007

KOŠARKA - KK Jesenice: KK Idrija 20.01.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 19.01.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Alfa (DP) 18.01.2007

HOKEJ - hokejska tekma srednjih šol 17.01.2007

HOKEJ - srečanje hokejistov Acroni Jesenice z navijači 15.01.2007

JUDO - področno prvenstvo osnovnih šol 13.01.2007

NAMIZNI TENIS - turnir veteranov in veterank 11.01.2007

ODBOJKA - področno tekmovanje v odbojki za dijake 10.01.2007

HOKEJ - HS Olimpija: Acroni Jesenice (DP) 9.01.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Pasut Villach (EBEL) 7.01.2007

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 5.01.2007

2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Salzburg (EBEL) 29.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Bled (mladinci) 28.12.2006

KEGLJANJE NA LEDU - rekreacijski turnir 28.12.2006

DEDEK MRAZ - obisk Dedka Mraza v hali Podmežaklo 27.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Innsbruck (EBEL) 22.12.2006

JUDO - Veseli december 17.12.2006

KEGLJANJE - kegljanje na ledu - 2. kolo DP 17.12.2006

PREDAVANJE - "Preprečevanje poškodb hrbta" 13.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (EBEL) 10.12.2006

ODBOJKA - OK Jesenice Bled: Broline Kamnik 9.12.2006

KOŠARKA - Jesenice: Ajdovščina 9.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Liwest Linz (EBEL) 8.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: BR Slavija (DP) 5.12.2006

ŠPANOV VRH - vaja reševalne akcije 3.12.2006

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 3.12.2006

HOKEJ - Red Bull Salzburg: Acroni Jesenice (EBEL) 1.12.2006

JUDO - Nagaoka 2006 3.12.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz 99ers (EBEL) 26.11.2006

HOKEJ - Acroni: HS Olimpija (mladinci DP) 26.11.2006

HOKEJ - Acroni: Triglav (dečki DP) 26.11.2006

HOKEJ - mladi jeseniški hokejisti na treningu 11.2006

ODBOJKA - OK Jesenice: OK Galeb group Hitachi 25.11.2006

KOŠARKA - Jesenice: Tolmin 25.11.2006

HOKEJ - KAC: Acroni Jesenice (EBEL) 21.11.2006

DRSANJE - prireditev »Drsaj in se zabavaj« 18.11.2006

JUDO - Pokal Lika - Zagreb 19.11.2006

JUDO - Državno prvenstvo srednjih šol 17.11.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 17.11.2006

JUDO - Matrei - Avstrija 11.11.2006

JUDO - Pokal Kopra 15.10.2006

HOKEJ - Liwest Linz: Acroni Jesenice (EBEL) 12.11.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Pasut VSV Villach (EBEL) 10.11.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Salzburg (EBEL) 7.11.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Innsbruck (EBEL) 3.11.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: KAC (EBEL) 31.10.2006

NOGOMET - turnir v nogometu na umetni travi 28.10.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: VSV Pasut Villach (EBEL) 27.10.2006

TVU 2006 - tekmovanje v streljanju 24.10.2006

KOŠARKA - 1. tekma SKL za pionirke 22.10.2006

TAEKWONDO - 4. odprto prvenstvo Hrvaške v taekwondoju 14.10.2006

TVU 2006 - turnir v namiznem tenisu 19.10.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Salzburg (EBEL) 18.10.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Linz (EBEL) 10.10.2006

KROS - medobčinski kros 2006 10.10.2006

JUDO - Pokal Jesenic 2006 8.10.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Vienna Capitals (EBEL) 8.10.2006

HOKEJ - VSV Villach: Acroni Jesenice (EBEL) 6.10.2006

NOGOMET - turnir na igrišču z umetno travo 30.09.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Graz (EBEL) 29.09.2006

TENIS - turnir v tenisu 23.09.2006

ŠPORTNI DAN osnovne šole Tone Čufar 22.09.2006

SKOKI V VODO - tekmovanje za pokal Jesenic 26.08.2006

VATERPOLO - Slovenija: Črna gora 25.08.2006

AKVATLON - 2. jeseniški akvatlon 24.08.2006

TRIATLON - 2. jeseniški triatlon 20.08.2006

BALINANJE - 44. balinarski turnir za pokal Jesenic 29.07.2006

KEGLJANJE - turnir ob otvoritvi obnovljenega kegljišča 28.07.2006

AKVATLON - 1. gorenjski akvatlon na kopališču Ukova 14.07.2006

NOGOMET - turnir na igrišču z umetno travo 8.07.2006

FLOORBALL - Thunder Cup 2006 17.06.2006

JUDO - izpiti za pasove 9.06.2006

JUDO - Pokal Bežigrad 2006 3.06.2006

OLIMPIJSKI TEK - Hrušica 2.06.2006

JUDO - Palijev memorial 2006 13.05.2006

SPECIALNA OLIMPIADA za gorenjsko regijo 13.05.2006

COOPERJEV tekaški test 11.05.2006

PREDAVANJE - "Treniranje po ciklih" 11.05.2006

JUDO - državno prvenstvo za mladince v Lendavi 22.04.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice državni prvak 16.04.2006

JUDO - finalni turnir EMBS 15.04.2006

KOŠARKA - turnir trojk 14.04.2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: VTZ Slavija 6.04.2006

ŠPANOV VRH - utrinki s smučišča 03.2006

KEGLJANJE - rekreativni turnir v kegljanju na ledu 17.03.2006

KEGLJANJE - turnir v kegljanju - VDC Škrat 17.03.2006

JUDO - državno prvenstvo za mlajše člane 18.03.2006

ŠPANOV VRH - vrtec na snegu zimske počitnice 2006

HOKEJ - Acroni Jesenice: Olimpija 3.03.2006

PUST - svinjska hokejska tekma 28.02.2006

PUST - smuk za trofejo Svinjska glava 2006 26.02.2006

JUDO - pokal Lendave 2006 25.02.2006

ODBOJKA - turnir v odbojki za mešane ekipe 18.02.2006

ŠPANOV VRH - utrinki s smučišča 02.2006

HOKEJ - HK Acroni prvak MHL 02.2006

VELESLALOM - 2. pokal Španovega vrha 12.02.2006

KEGLJANJE - državno prvenstvo v kegljanju na ledu 02.2006

JUDO - finalno tekmovanje v judu za osnovne šole 4.02.2006

ŠPANOV VRH - razgledi 01.2006

JUDO - osnovnošolsko regijsko prvenstvo 22.01.2006

SAVSKE JAME - Interkontinentalni pokal 2006 v sankanju 21. in 22.01.2006

ŠPANOV VRH - utrinki s smučišča 01.2006