Rezultati

Cooperjev tekaški test 2010

13.5.2010, slike

Že peto leto zapored smo v športnem parku Podmežakla organizirali Cooperjev tekaški test. Na atletski stezi, ki je dolga 341 m so tekači tekli nekaj več kot 7 krogov oziroma 2400 m. Mlajši udeleženci so tekli 1000 m, ženske pa 1600 m. Testa se je letos udeležilo 51 športnikov iz klubov (HD Mladi Jesenice, NK Mimovrste Jesenice, AK Jesenice) in nekaj rekreativcev, katerim smo po želji izmerili tudi telesno težo in višino.

Razveselil nas je tudi najboljši dosežen čas, ki je bil z naskokom boljši od vseh preteklih let. Tako je, imamo nov rekord, gospod Peter Tonkli iz Koroške Bele je za 2400 metrov potreboval 7 min in 48 sekund in s tem časom izzval udeležence testa prihodnje leto.

Vodja športnih programov:
Gaber Šorn, prof. šp. vzg.

2400 m
Nr. Ime in priimek Klub Dosežen čas
1. Peter Tonkli - 7:48:00
2. Hadžič Din NK Mimovrste Jesenice - U16 9:52:00
3. Glavič Gašper HD Mladi Jesenice - dečki 10:21:00
4. Almir Medič NK Mimovrste Jesenice - U12 10:24:00
5. Darjo Railič NK Mimovrste Jesenice 10:24:00
6. Gorza Peter HD Mladi Jesenice - dečki 10:37:00
7. Sintič Jan HD Mladi Jesenice - dečki 10:52:00
8. Perat Blaž HD Mladi Jesenice - dečki 11:11:00
9. Željko Najdek VDC Škrat Jesenice 11:15:00
10. Razinger Nik HD Mladi Jesenice - dečki 11:20:00
11. Tomaževič Blaž HD Mladi Jesenice - dečki 11:31:00
12. Blažič Jan HD Mladi Jesenice - dečki 11:35:00
13. Patrick Sliško NK Mimovrste Jesenice - U12 11:37:00
14. Rekar Nik HD Mladi Jesenice - dečki 11:38:00
15. Andrej Kadunc NK Mimovrste Jesenice - U12 11:40:00
16. Daniel Ševo NK Mimovrste Jesenice - U12 11:42:00
17. Nik Makra NK Mimovrste Jesenice - U12 11:44:00
18. Zejd Bjelkič NK Mimovrste Jesenice - U12 11:45:00
19. Ažman Jon HD Mladi Jesenice - dečki 11:45:00
20. Matija Fojkar - 11:48:00
21. Jerala Jaka HD Mladi Jesenice - dečki 11:55:00
22. Šimnic Matej HD Mladi Jesenice - dečki 11:55:00
23. Hadžič Alen HD Mladi Jesenice - dečki 12:04:00
24. Rajsar Patrik HD Mladi Jesenice - dečki 12:09:00
25. Štenkler Matic HD Mladi Jesenice - dečki 12:13:00
26. Midža Najas HD Mladi Jesenice - dečki 12:20:00
27. Žuber Gašper HD Mladi Jesenice - dečki 12:22:00
28. Benjamin Varmaz NK Mimovrste Jesenice - U12 12:24:00
29. Ermin Buljubašič NK Mimovrste Jesenice - U12 12:33:00
30. Vernes Durmiševič NK Mimovrste Jesenice - U12 12:34:00
31. Denis Kičin NK Mimovrste Jesenice - U12 12:36:00
32. Egzon Dzafer NK Mimovrste Jesenice - U12 12:37:00
33. David Jovanovič NK Mimovrste Jesenice - U12 12:43:00
34. Nikita Šikanič NK Mimovrste Jesenice - U12 13:20:00
35. Izet Keranovič NK Mimovrste Jesenice - U12 13:30:00
36. Benjamin Dudakovič NK Mimovrste Jesenice - U12 13:43:00
37. Ajdin Ekič NK Mimovrste Jesenice - U12 13:44:00
38. Almir Hasanagič NK Mimovrste Jesenice - U12 13:45:00
39. Matej Gorišek ŠD Jesenice - Atletski klub 14:06:00
40. Vilič Tim ŠD Jesenice - Atletski klub 14:17:00
41. Žiga Kejžar ŠD Jesenice - Atletski klub 15:02:00
       
1000 m
Nr. Ime in priimek Klub Dosežen čas
1. Jaka Sušnik ŠD Jesenice - Atletski klub 4:52:00
2. Neja Omanovič ŠD Jesenice - Atletski klub 4:57:00
3. Edvin Jelačevič ŠD Jesenice - Atletski klub 5:16:00
4. Rok Zupančič ŠD Jesenice - Atletski klub 5:49:00
5. Erik Šimnic ŠD Jesenice - Atletski klub 5:52:00
       
1600 m
Nr. Ime in priimek Klub Dosežen čas
1. Aleš Svenšek VDC Škrat Jesenice 9:46:00
2. Melita Komac VDC Škrat Jesenice 11:13:00
3. Ester Potočar ŠD Jesenice - Atletski klub 12:31:00
4. Nina Kmet ŠD Jesenice - Atletski klub 12:32:00
5. Kaja Sušnik ŠD Jesenice - Atletski klub 12:32:00