Rezultati

SMUČANJE

24.02.2011

Pokal Krvavca - Tin Svetina zmagal pri mlajših cicibanih.   

Rezultati smučarskega kluba Blejska dobrava

Pokal Krvavca 2. tekma - veleslalom 19.2.2011, cicibani 2004 in mlajši
  1. SVETINA TIN  BLD
  2. PEČNIK Jakob DOM
  3. ČOP Luka 

Pokal Krvavca 2. tekma - veleslalom 19.2.2011, cicibanke 2002-2003
  1. KNIFIC Lina TRG
  2. MUROVEC Nika DOM
  3. OPLOTNIK Anja  TRB
  14. TRSTENJAK Ana  BLD

Pokal Krvavca 2. tekma - veleslalom 19.2.2011, cicibani 2002-2003
  1. STRASBERGER Lovro KRKA
  2. SLAPAR Patrik MDV
  3. KRIŽAJ Anže NOV
  14. RAVNIK PAPIČ Martin BLD
  23. ČERNE Miha BLD

Pokal Krvavca 2. tekma - veleslalom 19.2.2011, cicibani 2000-2001
  1. TRŠAN Tim NOV
  2. SKALA Tilen DOM
  3. HRIBAR Gašper TRG
  24. KALČIČ Benjamin BLD

POKAL ELAN - VELESLALOM Stari Vrh 4.2.2011, STAREJŠE DEKLICE
  1. MIČUNOVIČ Špela  TRG
  2. PRIMOŽIČ Marija POL
  3. KOBENTAR ZALA BLD

POKAL ELAN - VELESLALOM Stari Vrh 4.2.2011, STAREJŠI DEČKI
  1. ŠMEJIC Rok TRG
  2. RAKOVEC Andraž APT
  3. MLAKAR Maj APT
  10. TRSTENJAK Gašper BLD

VN ARGETA - VELESLALOM Stari Vrh 5.2.2011, STAREJŠE DEKLICE
  1. PANČUR Lara NOV
  2. SEIDL Claudia UNC
  3. MIČUNOVIČ Špela TRG
  9. KOBENTAR Zala  BLD

VN ARGETA - VELESLALOM Stari Vrh 5.2.2011, STAREJŠI DEČKI
  1. ŠMEJIC Rok TRG
  2. FLORJANČIČ Ven BRM
  3. REKAR Žan NOV
  25. TRSTENJAK Gašper  BLD

VN ARGETA - SUPERVELESLALOM Ošven 10.2.2011, STAREJŠE DEKLICE
  1. SEIDL Claudia UNC
  2. PANČUR Lara NOV
  3. KLANČIŠAR Kaja ZAG
  15. KOBENTAR Zala BLD

VN ARGETA - SUPERVELESLALOM Ošven 10.2.2011, STAREJŠI DEČKI
  1. LIHTENEGER VIDMAJER Jon FUZ
  2. PSENNER Žan MDV
  3. FLORJANČIČ Ven BRM
  28. TRSTENJAK Gašper BLD

VN ARGETA - SUPERVELESLALOM Ošven 10.2.2011, STAREJŠE DEKLICE
  1. PANČUR Lara NOV
  2. SEIDL Claudia UNC
  3. STEGOVEC Diana NOV
  3. KLANČIŠAR Kaja ZAG
  13. KOBENTAR Zala  BLD

VN ARGETA - SUPERVELESLALOM Ošven 10.2.2011, STAREJŠI DEČKI
  1. LIHTENEGER VIDMAJER Jon FUZ
  2. FLORJANČIČ Ven BRM
  3. PSENNER Žan MDV
  30. TRSTENJAK Gašper BLD

FIS SLALOM - LENGGRIES (GER) 20.2.2011
  1. WIRTH Barbara GER
  2. FERK Maruša SLO
  3. DYGRUBER Julia AUT

Rezultati Maruše Ferk - Svetovno prvenstvo Garmisch Partenkirchen

SP GARMISCH - PARTENKIRCHEN, 8.2.2011 SUPERVELESLALOM
  1. GOERGL Elisabeth  AUT
  2. MANCUSO Julia USA
  3. RIESCH Maria  GER
  27. FERK Maruša SLO

SP GARMISCH - PARTENKIRCHEN, 11.2.2011 SUPERKOMBINACIJA
  1. FENNINGER Anna AUT
  2. MAZE Tina  SLO
  3. PAERSON Anja  SWE
  9. FERK Maruša  SLO

SP GARMISCH - PARTENKIRCHEN, 13.2.2011 SMUK
  1. GOERGL Elisabeth  AUT
  2. VONN Lindsey USA
  3. RIESCH Maria GER
  12. FERK Maruša SLO

SP GARMISCH - PARTENKIRCHEN, 17.2.2011 VELESLALOM
  1. MAZE Tina SLO
  2. BRIGNONE Federica ITA
  3. WORLEY Tessa FRA
  26. FERK Maruša SLO