Rezultati

SMUČANJE

29.03.2011

Rezultati Maruše Ferk

Soldeu (AND) 9.3.2011, Evropski pokal, veleslalom
1. DEPAULI Jessica AUT
2. CURTONI Elena  ITA
3. HRONEK Veronique GER
12. FERK Maruša SLO

Soldeu (AND) 10.3.2011, Evropski pokal, slalom
1. THALMANN Carmen AUT
2. MOUGEL Laurie FRA
3. GANTNEROVA Jana SVK
12. FERK Maruša SLO

Formigal (SPA) 13.3.2011, Evropski pokal, slalom
1. DEPAULI Jessica AUT
2. HOESL Simona GER
3. HUEBNER Monica GER
6. FERK Maruša SLO

Rogla (SLO) 20.3.2011, FIS tekma, slalom
1. SMUTNA Michaela CZE
2. FERK Maruša SLO
3. VLHOVA Petra SVK

Fiescheralp (SUI) 23.3.2011, veleslalom
1. DREV Ana SLO
2. KARBON Denise ITA
3. REBENSBURG Viktoria GER
6. FERK Maruša SLO

Fiescheralp (SUI) 24.3.2011, slalom
1. AUBERT Sandrine FRA
2. SCHNARF Johanna ITA
3. WIRTH Barbara GER
7. FERK Maruša SLO

Ribnica na Pohorju (SLO) 26.3.2011, Državno prvenstvo, slalom
1. MAZE Tina SLO
2. FERK Maruša SLO
3. JAZBEC Katja SLO

Rezultati članov smučarskega kluba Blejska dobrava

VN Argeta, državno prvenstvo, Krvavec 8.3.2011,
superveleslalom, STAREJŠE DEKLICE

1. STEGOVEC Diana NOV
2. PANČUR Lara NOV
3. SLOKAR Andreja ASA
12. KOBENTAR Zala BLD

VN Argeta, državno prvenstvo, Krvavec 8.3.2011,
superveleslalom, STAREJŠI DEČKI

1. RUPNIK Job SDP
2. LIHTENEGER VIDMAJER Jon FUZ
3. SENČAR Dušan BRM
31. TRSTENJAK Gašper BLD

VN Argeta, Krvavec 8.3.2011,
superveleslalom, STAREJŠI DEČKI

1. RUPNIK Job SDP
2. SENČAR Dušan BRM
3. FLORJANČIČ Ven BRM
29. TRSTENJAK Gašper BLD

Državno prvenstvo in VN Argeta, Golte 12.3.2011,
slalom, STAREJŠE DEKLICE

1. MIČUNOVIČ Špela TRG
2. SLOKAR Andreja ASA
3. SEIDL Claudia UNC
13. KOBENTAR Zala BLD

Državno prvenstvo in VN Argeta, Golte 12.3.2011,
slalom, STAREJŠI DEČKI

1. FLORJANČIČ Ven BRM
2. PSENNER Žan MDV
3. ŠMEJIČ Rok TRG
22. TRSTENJAK Gašper BLD

Državno prvenstvo in VN Argeta, Golte 13.3.2011,
veleslalom, STAREJŠE DEKLICE

1. SEIDL Claudia UNC
2. PANČUR Lara NOV
3. SLOKAR Andreja ASA
14. KOBENTAR Zala BLD

Državno prvenstvo in VN Argeta, Golte 13.3.2011,
veleslalom, STAREJŠI DEČKI

1. FLORJANČIČ Ven BRM
2. PSENNER Žan MDV
3. RAKOVEC Andraž APT
29. TRSTENJAK Gašper BLD

Pokal Dr. Bobo, Krvavec 12.3.2011,
veleslalom, CICIBANI

1. OSOJNIK Miha TRG
2. HRIBAR Gašper TRG
3. PENEŠ Matija TRG
27. KALČIČ Benjamin BLD
31. ČERNE Urban BLD

Pokal Dr. Bobo, Krvavec 12.3.2011,
veleslalom, MLAJŠI CICIBANI

1. KRIŽAJ Martin APT
2. KRELJ Rožle MDV
3. SLAPAR Patrik MDV
9. RAVNIK PAPIČ Martin BLD

4. Pokal Krvavca - Debitel, Krvavec 19.3.2011,
veleslalom, CICIBANKE 2004 IN MLAJŠE

1. ROTAR Loti
2. ZAKRAJŠEK Tija MDV
3. VUČKO Zoja NOV
4. ŠKUFCA Meta BLD

4. Pokal Krvavca - Debitel, Krvavec 19.3.2011,
veleslalom, CICIBANI 2004 IN MLAJŠI

1. PEČNIK Jakob DOM
2. SVETINA Tin BLD
3. PODPEČAN Filip OLI

4. Pokal Krvavca - Debitel, Krvavec 19.3.2011,
veleslalom, CICBANKE 2002-2003

1. MUROVEC Nika DOM
2. KNIFIC Lina TRG
3. KRAJNC Nika MDV
17. TRSTENJAK Ana BLD

4. Pokal Krvavca - Debitel, Krvavec 19.3.2011,
veleslalom, CICIBANI 2002-2003

1. STRASBERGER Lovro KRKA
2. KRELJ Rožle MDV
3. FINK Aljaž KRKA
23. ČERNE Miha BLD

4. Pokal Krvavca - Debitel, Krvavec 19.3.2011,
veleslalom, CICIBANI 2000-2001

1. TORKAR Luka MDV
2. TRŠAN Tim NOV
3. ŠULMAN Bruno NOV
23. FERK Žiga BLD
24. KALČIČ Benjamin BLD
25. ČERNE Urban BLD

Državno prvenstvo, Cerkno 20.3.2011,
veleslalom, CICIBANI

1. DEBELAK Žiga UNC
2. GARTNER Anže ZEL
3. HRIBAR Gašper TRG
63. FERK ŽIGA BLD
64. KALČIČ Benjamin BLD
65. ČERNE Urban BLD

VN Argeta, Cerkno 26.3. 2011,
veleslalom, STAREJŠE DEKLICE

1. SEIDL Claudia UNC
2. LOKAR Katja RAD
3. BERNARDIČ Nika MDV
13. KOBENTAR Zala BLD

VN Argeta, Cerkno 26.3. 2011,
veleslalom, STAREJŠI DEČKI

1. RUPNIK Job SDP
2. LIHTENEGER VIDMAJER Jon FUZ
3. KAVČIČ Jani SDP
36. TRSTENJAK Gašper BLD

5. Pokal Krvavca 26.3.2011, Krvavec,
veleslalom, CICIBANKE 2004 IN MLAJŠE

1. GRGURIČ Tili MRK
2. LEBAN Manja IDR
3. JARC Iza KRS
7. ŠKUFCA Meta BLD

5. Pokal Krvavca 26.3.2011, Krvavec,
veleslalom, CICIBANI 2004 IN MLAJŠI

1. OBRUL Lun
2. ČOP Luka
3. STRASSBERGER Lovro KRK
5. SVETINA Tin BLD

5. Pokal Krvavca 26.3.2011, Krvavec,
veleslalom, CICIBANKE 2002-2003

1. OPLOTNIK Anja TRB
2. KNIFIC Lina TRG
3. MUROVEC Nika DOM
16. TRSTENJAK Ana BLD
18. ŠKUFCA Ana BLD

VN Argeta, Cerkno 27.3.2011,
slalom, STAREJŠE DEKLICE

1. SEIDL Claudia UNC
2. MIČUNOVIČ Špela TRG
3. KOPŠE Desiree BRM
8. KOBENTAR Zala BLD

VN Argeta, Cerkno 27.3.2011,
slalom, STAREJŠI DEČKI

1. RUPNIK Job SDP
2. FLORJANČIČ Ven BRM
3. PSENNER Žan MDV
28. TRSTENJAK Gašper BLD