Rezultati

Cooperjev tekaški test 2011

12. in 18.05.2011

V četrtek 12.5. in sredo 18.5.2011 smo v športnem parku Podmežakla izvajali Cooperjev tekaški preizkus. Testiranci so morali preteči 2400 m. Ker se test izvaja že več let imajo posamezniki tudi primerljive rezultate za preverjanje fizične pripravljenosti. Letos se je testa udeležilo 58 oseb.

2400 m
Nr. Ime in priimek Dosežen čas  
1. Matic Jeklič 09:52 HD Mladi Jesenice
2. Gašper Glavič 09:53 HD Mladi Jesenice
3. Blaž Tomaževič 09:54 HD Mladi Jesenice
4. Lovro Rodman 09:55 HD Mladi Jesenice
5. Rok Avsenek 10:03 HD Mladi Jesenice
6. Jure Legat 10:06 HD Mladi Jesenice
7. Jon Ažman 10:08 HD Mladi Jesenice
8. Erik Svetina 10:09 HD Mladi Jesenice
9. Žiga Urukalo 10:22 HD Mladi Jesenice
10. Jaka Šturm 10:23 HD Mladi Jesenice
11. Gašper Seršen 10:27 HD Mladi Jesenice
12. Ajdin Perviz 10:30 NK Jesenice
13. Jan Sintič 10:34 HD Mladi Jesenice
14. Vernes Durmiševič 10:34 NK Jesenice
15. Jaka Sodja 10:37 HD Mladi Jesenice
16. Nik Brglez 10:39 HD Mladi Jesenice
17. Tit Razingar 10:45 HD Mladi Jesenice
18. Zajd Bjelkič 10:46 NK Jesenice
19. Darjo Railič 10:47 NK Jesenice
20. Blaž Perat 10:53 HD Mladi Jesenice
21. Jan Blažič 10:56 HD Mladi Jesenice
22. Nikita Šinovič 11:00 NK Jesenice
23. Nik Rekar 11:09 HD Mladi Jesenice
24. Bruno Rolih 11:15  
25. Jaka Jerala 11:24 HD Mladi Jesenice
26. Nik Razingar 11:24 HD Mladi Jesenice
27. Matic Štenkler 11:30 HD Mladi Jesenice
28. Patrik Tišler 11:31 HD Mladi Jesenice
29. Zemir Šabanovič 11:35 HD Mladi Jesenice
30. Nejc Brus 11:35 HD Mladi Jesenice
31. Benjamin Varnez 11:40 NK Jesenice
32. Mario Bešič 11:42 NK Jesenice
33. Ajas Midžan 11:43 HD Mladi Jesenice
34. Lan Brun Rauh 11:51 HD Mladi Jesenice
35. Štefan Tadič 11:52 NK Jesenice
36. Gašper Žuber 11:56 HD Mladi Jesenice
37. Ervin Tiganj 11:59 NK Jesenice
38. Jon Benokovič 12:03 NK Jesenice
39. Andraž Homan 12:07 HD Mladi Jesenice
40. Alen Hadžič 12:08 HD Mladi Jesenice
41. David Jovanovič 12:15 NK Jesenice
42. Danil Maksimovič 12:22  
43. Enis Omanovič 12:42 NK Jesenice
44. Dino Pivač 12:44 HD Mladi Jesenice
45. Belmin Džafič 12:52 NK Jesenice
46. Patrik Rajsar 12:54 HD Mladi Jesenice
47. Filip Blažič 13:03 HD Mladi Jesenice
48. Matevž Smolej 13:04 HD Mladi Jesenice
49. Egzon Džaferi 13:30 NK Jesenice
50. Jasmin Bajrič 13:32 NK Jesenice
51. Dino Muhič 13:53 NK Jesenice
52. Domen Hribar 14:00 HD Mladi Jesenice
53. Luka Pretnar 14:16 HD Mladi Jesenice
54. Rok Svetina 15:22 HD Mladi Jesenice
55. Žiga Košir 15:27 HD Mladi Jesenice
56. Maj Pelko 15:44 HD Mladi Jesenice
57. Ermin Melič 16:28 NK Jesenice
58. Ajas Omanovič 16:32 NK Jesenice

Vodja športnih programov:
Gaber Šorn, prof. šp. vzg.

Poglejte še: