Rezultati

HOKEJ

Jesenice: 06.04.2006

Ekipa HIT Kranjska Gora

Ekipa HIT-a je nastopala v 1. članski ligi in osvojila 5. mesto v rednem delu. Le malo je manjkalo, pa bi se uvrstila med prve štiri ekipe. V drugem delu državnega prvenstva je v B. skupini brez poraza premagala vse svoje tekmece in osvojila 5. mesto.

Ekipa MLADINCI

V rednem delu so igralci mladinske ekipe zasedli 1. mesto. V polfinalu so z dvema zmagama premagali Slavijo in se uvrstili v finale, kjer so s tremi zmagami osvojili 1. mesto. V finalu so igrali z ekipo HK Bled in trikrat zmagali.

Ekipa KADETI

V rednem delu državnega prvenstva so igralci kadetske ekipe zasedli 1. mesto. V polfinalu so z 2:1 v tekmah premagali HK Triglav. V finalu so igrali z ekipo HK Olimpija in 5. aprila po kazenskih strelih osvojili naslov DP.

Ekipa DEČKI

Ekipa dečkov je odigrala prvenstvo zelo dobro in že nekaj kol pred koncem osvojila 1. mesto.

Ekipa MLAJŠI DEČKI

Ekipa je dosegla 4. mesto v prvenstvu. So precej mlajši od svojih tekmecev, tako da uspehi šele pridejo.

Ekipa MALČKOV

Igrajo turnirje 2x na mesec. Tu rezultat ni pomemben, pomembno je da vsi igralci igrajo.

Ekipa DEKLET

V mednarodni ligi so osvojile zadnje mesto, v državnem prvenstvu pa drugo mesto. Prva je bila ekipa Maribora.

Vsem ekipam Zavod za šport iskreno čestita!