Rezultati

OLIMPIJSKI TEK - HRUŠICA

Hrušica, 2. junij 2006, fotogalerija

Organizator: ŠD Karavanke
Število vseh tekačev: 101

URADNI REZULTATI:

ŽENSKE 7 KM
UV ST priimek in ime klub čas zaostanek
1 68 JOVAN Sabina Zapuže 31:17.93  
2 24 KOFOL Jolanda Tolmin 31:38.43 20.50
3 60 ŽNIDAR Tjaša Lipce 32:25.66 1:07.73
4 49 ROBNIK Urška PU Kranj 32:42.80 1:24.87
5 61 FINŽGAR Nadja Radovljica 33:17.96 2:00.03
6 46 BIZJAK Urška Sveti Duh 35:00.39 3:42.46
7 11 POPOVIČ Sandra PMP Jelšane 37:04.48 5:46.55
8 50 ROBNIK Sonja TE Šoštanj 38:00.45 6:42.52
9 21 LEŠNIK Klavdija Tolmin 38:05.72 6:47.79
10 58 DOLINAR Vesna Jesenice 38:12.26 6:54.33
11 56 KRALJ Neža Tržič 39:36.57 8:18.64
12 12 HUŠ Erika PMP Starod 41:03.03 9:45.10
13 48 LAMPE Rožica Ljubljana 41:23.60 10:05.67
14 28 ŽMAVC Marija Kranj 41:37.12 10:19.19
15 40 HRIBERNIK Marinka Radovljica 43:49.77 12:31.84
 
MOŠKI 7 KM
UV ST priimek in ime klub čas zaostanek
1 20 LEŠNIK Renato MNZ 25:09.86  
2 5 LAH Gaber ŠD Kranjska Gora 26:38.62 1:28.76
3 64 GUZELJ Denis Škofja Loka 26:43.08 1:33.22
4 67 DEŽMAN Primož Zapuže 28:01.55 2:51.69
5 22 ŽAGAR Matjaž Policija 28:12.00 3:02.14
6 18 VEREŠ Janez CT UUP 28:49.64 3:39.78
7 63 KOBE Nejc Hrušica 28:54.77 3:44.91
8 17 OBLAK Emil CT UUP 29:06.75 3:56.89
9 7 ČUČEK Matjaž Postojna 29:26.93 4:17.07
10 9 GRŽINA Toni PMP Starod 29:35.81 4:25.95
11 62 KOBE Miro Hrušica 29:39.24 4:29.38
12 3 IMAMOVIĆ Elsadat Hrušica 29:54.21 4:44.35
13 55 KRALJ Robert PU Kranj 30:20.60 5:10.74
14 52 MATJAŠIČ Marko Ljubljana 30:25.88 5:16.02
15 15 HMELJAK Robert PMP Karavanke 30:26.34 5:16.48
16 30 SITAR Slavko Mošnje 30:46.87 5:37.01
17 23 DRUŽIJANIČ Božidar PMP Karavanke 30:53.88 5:44.02
18 43 RAŽMAN Miro Mojstrana 31:08.18 5:58.32
19 25 MRAK Boris Tolmin 31:13.67 6:03.81
20 31 IVIČIČ Uroš PP Kranjska Gora 31:44.69 6:34.83
21 47 BIZJAK Martin Sveti Duh 32:13.73 7:03.87
22 19 SLIVNIK Aloša PP Bovec 32:31.21 7:21.35
23 27 ŠKRAJNAR Branko Ljubljana 32:51.37 7:41.51
24 16 KERIČ Merfi PMP Karavanke 32:55.23 7:45.37
25 29 ŠIROVNIK Janez Poljče 33:21.62 8:11.76
26 39 HRIBERNIK Franc Radovljica 33:23.29 8:13.43
27 32 GAČNIK Marko PP Kranjska Gora 34:11.08 9:01.22
28 6 KOPRIVC Roman PMP Starod 34:18.32 9:08.46
29 45 JAKOPIČ Robert PP Laško 34:45.40 9:35.54
30 4 PURGAR Boštjan Jesenice 34:49.43 9:39.57
31 57 MRAK Stane SKP Kranj 35:23.18 10:13.32
32 2 HROVAT Franc Mošnje 36:04.69 10:54.83
33 54 AHAC Boris Radovljica 37:15.80 12:05.94
34 34 LIČOF Miro Jesenice 40:05.92 14:56.06
35 35 KOŠIR Anton Ljubljana 40:06.09 14:56.23
36 1 HROVAT Janez Begunje 40:22.01 15:12.15
37 51 HERMAN Janez TE Šoštanj 40:59.88 15:50.02
38 44 LAMPE Uroš Ljubljana 42:08.47 16:58.61
39 14 RUS Joža Poljče 49:33.37 24:23.51
 
ŽENSKE 21 KM
UV ST priimek in ime klub čas zaostanek
1 10 TOMŠIČ Katarina PMP Starod 1:59:10.81  
 
MOŠKI 21 KM
UV ST priimek in ime klub čas zaostanek
1 33 BERGANT Blaž PP Jesenice 1:26:05.85  
2 59 PODMILŠAK Matija Domžale 1:27:50.69 1:44.84
3 41 BERGEL Rudi Žirovnica 1:28:28.97 2:23.12
4 26 KOLARIČ Rok Konjenica 1:29:35.30 3:29.45
5 66 REŽONJA Miro Orehova Vas 1:29:50.97 3:45.12
6 53 PADOVAC Dejan Žiri 1:30:21.73 4:15.88
7 42 MLINAR JANEZ Rateče 1:31:51.36 5:45.51
8 8 JADRIČ Igor Postojna 1:42:08.49 16:02.64
9 65 ČUFAR Zdravko Orehova Vas 1:42:37.84 16:31.99
10 37 ULČAR Aljoša Jesenice 1:43:42.63 17:36.78
10 38 MAHER Igor Jesenice 1:43:42.63 17:36.78
12 36 NIKOLIČ Marko Bled 1:48:25.18 22:19.33
13 13 TAVČAR Marjan PMP Starod 1:50:50.68 24:44.83
DEČKI 600 M
mesto ime, priimek kraj, šola, društvo čas
1 Jan HERMAN Mozirje 2.29
2 Grega JANŠA Bled 2.34
3 Miha DOVŽAN ŠD Gorje 2.37
4 Aleš JANŠA Bled 2.44
5 Jaka KLOPĆIČ ŠD Gorje 2.55
6 Urban KLOPČIČ ŠD Gorje 3.04
7 Luka KENDA ŠD Gorje 3.16
8 Vito RUTAR ŠD Gorje 3.18
9 Uroš OCEPEK ŠD Gorje 3.21
 
DEKLICE 600 M
mesto ime, priimek kraj, šola, društvo čas
1 Neža KOSMAČ ŠD Gorje 2.56
2 Mojca KLINAR TČ Jesenice 3.01
3 Tanja ZEC TČ Jesenice 3.05
4 Urša KOSMAČ ŠD Gorje 3.22
5 Lavra FALKOVIČ TČ Jesenice 3.25
6 Petra POPOVIČ TČ Jesenice 3.27
Osebe s posebnimi potrebami / Gojenci varstvenih centrov:
MOŠKI 600 M
mesto ime, priimek VC čas
1 Tadej KRAMBERGER Radovljica 2.39
2 Damjan MOČNIK Radovljica 2.50
3 Dalibor DEDIČ Radovljica 3.00
4 Niko KOŠČAK Radovljica 3.09
5 Dejan COLNAR Radovljica 3.26
6 Jože ZORČ Radovljica 3.45
7 Janez LUZAR Radovljica 4.27
8 Sandi ŠADL Radovljica 4.34
9 Boštjan PIPAN Radovljica 5.08
10 Miro AMBROŽIČ Radovljica 5.47
11 Boštjan BEZLAJ Radovljica 5.55
ŽENSKE 600 M
mesto ime, priimek VC čas
1 Suzana TAMBURIĆ Radovljica 3.24
2 Tanja OVSENAK Jesenice 3.37
3 Mici CESAR Radovljica 4.46
4 Barbara RAVBAR Radovljica 4.55
5 Bojana PIPAN Radovljica 5.08

Teka sta se udeležila tudi dva tekmovalca na invalidskih vozičkih, g. Iztok JUG in g. Marjan KRIŽAJ, katerima velja še posebna pohvala.

Predstavniki Zavoda za šport Jesenice in športne zveze Jesenice čestitajo vsem tekačem in organizatorjem.

Gaber ŠORN