Rezultati

TAEKWONDO

12.3.2007

REZULTATI ODPRTEGA PRVENSTVA V TAEKWONDOJU V BRASLOVČAH

V MINULO NEDELJO 12.MARCA JE V POLZELI POTEKALO 4.ODPRTO PRVENSTVO SUN BRASLOVČE V TAEKWONDOJU.
TEKMOVANJA SO SE UDELEŽILI TEKMOVALCI IZ 28 KLUBO IN IZ 6 DRŽAV IN SICER: SLOVENIJE, HRVAŠKE, BIH, SRBIJE POLJSKE IN ŠKOTSKE.
TEKMOVANJA SO SE UDELEŽILI TUDI TEKMOVALCI IZ TAEKWONDO DRUŠTVA TIGER Z JESENIC, KI SO DOSEGLI ZOPET VRHUNSKE REZULTATE:

V KATEGORIJI PIJONIRK: JE ZARA JUSUFAGIĆ:OSVOJILA 3.MESTO V FORMAH RUMENI PAS IN 2.MESTO V KATEGORIJI BORB DO -25KG.
ARMINA VUKALIĆ:DRUGA V KATEGORIJI FORM  RUMENI PAS.
SAŠA PANIĆ:PA JE BILA PRVA V KATEGORIJI BORB DO -25KG.

V KATEGORIJI PIONIRJEV: TIM DEŠPOJA OSVOJIL 1.MESTO V FORMAH ZELENI PAS.
NIKOLA DŽEVER JE BIL PRVI V FORMAH RDEČI PAS .
MARK DJEDOVIĆ:JE ZMAGAL V KATEGORIJI BORB DO +55KG.

V KATEGORIJI MLADINCEV JE 3. MESTO OSVOJIL DAMIR BENIĆ:V FORMAH ZELENI PAS.
DAVOR DŽEVER JE BIL PRAV TAKO TRETJI V FORMAH RUMENI PAS..
ALEN MULALIĆ:PA JE BIL DRUGI V KATEGORIJI FORME RUMENI PAS.

V KATEGORIJI ČLANIC JE NIKA PLEČNIK:V FORMAH ČRNI PAS 1.DAN OSVOJILA 3MESTO, V BORBAH DO -51 KG PA 2.MESTO. V TESTU MOČI JE BILA NAJBOLJŠA.
STELA SEBEŠAN JE BILA PRVA V FORMAH ZELENI PAS IN TRETJA V BORBAH DO -57.KG
EVA BAŠ:JE OSVOJILA DVA ZLATA ODLIČJA IN SICER : V FORMAH ČRNI PAS 1.DAN IN BORBAH DO -57KG. V TESTU MOČI JE BILA DRUGA. LE TA PA JE BILA NA KONCU TEKMOVANJA PROGLAŠENA TUDI ZA NAJBOLJŠO TEKMOVALKO MED ČLANICAMI

EKIPNO JE JESENIŠKI KLUB DOSEGEL 2.MESTO NA TEKMOVANJU.KLUB SE BO SEDAJ PRIPRAVLJAL ZA TEKMOVANJE V PRAGI, KI JE ENO NAJZAHTEVNEJŠIH IN NAJTEŽJIH TEKMOVANJ V EVROPI.