Rezultati

MEDOBČINSKI JESENSKI KROS 2007

Športni park Podmežakla, 3.10.2007, fotogalerija

  1. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Jakob Robič Ž 10
2 Ožbej Modrijan Ž 8
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
0 x x x
 
  2. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Mitja Mežnarec Ž 10
2 Kris Hafner 8
3 Lan Brun Rauh 6
4 Matic Čebulj Ž 4
5 Dominik Noč Ž 2
6 Juš Sitar Ž  
7 Urban Vrevc M  
8 Rok Klančnik M  
9 Benjamin Hatič  
10 Bojan Bavrlič  
11 Matevž Smolej  
12 Gašper Klinar Ž  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Nina Krajnc Ž 10
2 Lara Gros 8
3 Julija Komac 6
4 Hana Andres 4
5 Tina Cvetkovič 1
6 Ema Prusnik Lotrič M  
7 Katarina Poklukar Ž  
8 Pija Modrijan Ž  
9 Gaja Lasnik  
10 Saša Plejo Ž  
11 Lana Vauhnik Ž  
 
  3. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Ervin Tiganj 10
2 Demetry Preželj Ž 8
3 Luka Naglič Ž 6
4 Erik Svetina 4
5 Rene Hafner M 2
6 Ajdin Perviz  
7 Jure Legat Ž  
8 Jan Vidic Ž  
9 Nace Novak Ž  
10 Tadej Paščinski Ž  
11 Jure Toman Ž  
12 Žiga Urukalo  
13 Uroš Dovžan Perovič M  
14 Dorijan Rihtaršič  
15 Tanej Junež KG  
16 Tim Mežek KG  
17 Blaž Oman KG  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Trina Malej Praprotnik M 10
2 Tanaia Mavsar 8
3 Lucija Krašovec 6
4 Anja Jan KG 4
5 Ela Mohorič KG 2
6 Laura Pretnar KG  
7 Lara Šere  
8 Petra Kovač Ž  
9 Lorina Kuvek  
10 Maja Ramuš Ž  
11 Kaja Kristan Ž  
12 Amadeja Popič M  
13 Saša Panič PV  
14 Marina Čančar  
 
  4. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Tom Žurga Ž 10
2 Vernes Durmiševič PV 8
3 Aljaž Dimitrov Ž 6
4 Enej Miklič KG 4
5 Benjamin Varmaz PV 2
6 Amir Kurtovič PV  
7 Bor Pavlovčič M  
8 Jasmin Bajrič  
9 Tim Oman KG  
10 Tomo Kalan PV  
11 Alen Karagič  
12 Kristjan Kajdiž Ž  
13 Samo Perc  
14 Adrijan Knific PV  
15 Domen Rogar KG  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Mojca Klinar 10
2 Urša Lešnjak 8
3 Maja Pogačar Ž 6
4 Nika Kozar PV 4
5 Ivona Andres 2
6 Saša Berguš  
7 Monika Uremovič KG  
8 Tjaša Češek Ž  
9 Barbara Bedene  
10 Rebeka Misotič KG  
11 Gracija Čepič Ž  
12 Lucija Čop Ž  
13 Ajša Abdalla M  
14 Kaja Zupan M  
 
  5. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Gašper Mežnarec Ž 10
2 Dario Gros 8
3 Aljoša Šikanovič 6
4 Almir Medič PV 4
5 Urban Toman Ž 2
6 Luka Novak Ž  
7 Matic Podlogar  
8 Domen Ravnik PV  
9 Jernej Leskovar Ž  
10 Grega Slatnar Ž  
11 Matevž Stranig  
12 Tomaž Čebulj M  
13 Erik Raduha KG  
14 Adem Kandžič  
15 Vid Delič M  
16 Rok Tarman KG  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Eva Poklukar Ž 10
2 Nina Čuk Ž 8
3 Laura Sefič 6
4 Ester Potočar 4
5 Ema Češek Ž 2
6 Magdalena Žunič PV  
7 Jana Žemlja Ž  
8 Petra Popovič  
9 Sara Mršič PV  
10 Maja Varl  
11 Ališa Mlekuž PV  
12 Tamara Kovač Ž  
13 Katja Arh  
 
  6. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek  
1 Urban Janša M 10
2 Jernej Lindič Ž 8
3 Edin Čauševič 6
4 Marko Tarman PV 4
5 Senad Huseinbašič PV 2
6 Matic Škantar Ž  
7 Žiga Krašovec  
8 Erik Kralj M  
9 Žan Debelak Ž  
10 Jure Jereb PV  
11 Anže Dovžan Perovič M  
12 Tim Dešpoja PV  
13 Dino Lemeš  
14 Armin Varcar  
15 Benjamin Črv KG  
16 Bor Kokalj KG  
17 Jan Mežek KG  
18 Kristjan Kopavnik KG  
19 Nejc Fink Ž  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Tadeja Jamar Ž 10
2 Eva Kalan PV 8
3 Tina More 6
4 Lejla Aldžič 4
5 Nuša Janžovnik KG 2
6 Anja Kerštajn KG  
7 Lara Glavič  
8 Sara Kanalec KG  
9 Meta Pirc Ž  
10 Tia Mrak PV  
11 Tjaša kelih  
12 Doroteja Brgant Ž  
13 Karmen Novak Ž  
14 Kaja Kajžar KG  
15 Ana Marija Muzga PV  
 
  7. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Edis Balič 10
2 Nejc Sintič M 8
3 Juš Kosmač Ž 6
4 Urban Dolar Ž 4
5 Jernej Dolar Ž 2
6 Miha Dolar Ž  
7 Admir Ališič  
8 Aleksander Jovičič PV  
9 Anže Smolej M  
10 Ajdin Trako PV  
11 Mark Struna  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Ines Čejvanovič Ž 10
2 Katja Češnjak 8
3 Tanja Mencinger PV 6
4 Kristina Davidovič KG 4
5 Sabina Noč 2
6 Katja Čop Ž  
7 Špela Ahačič Ž  
8 Alma Bešič  
9 Klara Zaletelj KG  
10 Rebeka Krašovec  
11 Žanet Rožič  
12 Lara Kupljenik PV  
 
  8. razred    
  DEČKI    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Jaka Podrekar M 10
2 Jernej Markovc Ž 8
3 Veronik Družijanič PV 6
4 Matej razingar Ž 4
5 Jernej Lasnik PV 2
6 Darko Rikanovič Ž  
7 Nejc Kozar PV  
8 Luka Rojs M  
9 Ilir Bytyqi PV  
10 Matic Rogar KG  
11 Žan Červinski PV  
12 Aldin Kurbegovič  
13 Gašper Stojc Ž  
14 Anže Presterel  
  DEKLICE    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Elvira Pašagič 10
2 Nika Blagne Ž 8
3 Tamina Rebol 6
4 Nika Legat Ž 4
5 Taraja Vovk 2
6 Nina Klinar  
7 Ema Liza Šiler Ž  
8 Ana Škof  
9 Valentina Gnamuš Ž  
 
  9. razred    
  FANTJE    
Mesto Ime in priimek Točke
1. Luka Janša M 10
2. Matic Pristov Ž 8
3. Žiga Oblak KG 6
4. Klaudio Popušek PV 4
5. Tomaž Štular M 2
6. Žan Blaž Slivnik  
7. Leon Škrilec KG  
8. Nejc Mežan Ž  
9. Rok Kejžar KG  
10. Žan Beravs Ž  
11. Gašper Oblak KG  
12. Žiga Peljhan Ž  
13. Jaka Benedik KG  
14.1. Rok Teraž M  
  DEKLETA    
Mesto Ime in priimek Točke
1 Ana Leskovar Ž 10
2 Ana Perko Ž 8
3 Ana Marija Zagorec KG 6
4 Vida Papler Ž 4
5 Kristina Mežnarec Ž 2
6 Katjuša Rozman  
7 Kaja Purkat KG  
8 Manca Veber  
Skupno tekmovanje med šolami
           
Tone Čufar Prežihov Voranc Koroška Bela Žirovnica Mojstrana Kranjska Gora
14 10   18 2 6
20 4   16 10 4
14 4   10 10 2
14 14   14 8 4
20 6   16 10 12
24 8   6 12  
16 4   32    
20     18    
18     22    
      24    
      32    
           
           
           
           
160 50   208 52 28
  SREDNJE ŠOLE -DIJAKI  
1. Nejc Komac Gimnazija Jesenice
2. Simon Gluhar Gimnazija Jesenice
3. Primož Rekar Srednje šole Jesenice
4. Jaka Šporar Srednje šole Jesenice
5. Grega Novak Gimnazija Jesenice
6. Nbenjamin Odorčič Gimnazija Jesenice
7. Marko Hladnik Gimnazija Jesenice
     
  SREDNJE ŠOLE - DIJAKINJE  
1. Manca Šolar Srednje šole Jesenice
2. Eva Justin Gimnazija Jesenice
3. Eva Schiffrer Gimnazija Jesenice
4. Ines Florjančič Gimnazija Jesenice
5. Tinka Benedik Srednje šole Jesenice
6. Petra Bokša Gimnazija Jesenice
7. Sara Čučnik Gimnazija Jesenice
8. Nuša Kopavnik Gimnazija Jesenice
9. Tjaša Koželj Srednje šole Jesenice