Rezultati

JUDO

DRŽAVNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠOL V JUDU

V petek 16.11.2007 je bilo v dvorani Leona Štuklja v Novem Mestu, Državno prvenstvo za srednješolce v judu. Nastopalo je 86 dijakov in 27 dijakinj iz devetindvajsetih srednjih šol.
Tekmovanje je bilo zelo kvalitetno, saj se judoisti srečujejo na tekmah slovenskega pokala in se med seboj dobro poznajo.

Gimnazija Jesenice je na tekmovanju imela štiri predstavnike, tri dijakinje in enega dijaka vsi pa so se dobro borili.

• Tina JAZBEC je v kategoriji nad 78kg osvojila 1. mesto in tako postala državna prvakinja
  • Helena JAVORSKI v kategoriji do 57kg in Maruša KAVČIČ v kategoriji do 63kg sta osvojili končni sedmi mesti
  • Luka VEZZOSI pa je v kategoriji do 66kg, ki je bila najštevilčnejša kljub dobrim borbam osvojil enajsto mesto.