Rezultati

JUDO - Državno prvenstvo za člane in članice

Slovenska Bistrica, 2.2.2008, slike

V soboto 2.2.2008 je bilo v Slovenski Bistrici državno prvenstvo za člane ni članice na keterem je nastopilo preko stopedeset judoistov iz šestnajstih slovenskih klubov. Judoisti so prikazali veliko lepih borb

Za judo sekcijo Partizan Jesenice so nastopili:

Tina JAZBEC je v kategoriji nad 78kg nastopila dobro. Proti Luciji Polavder potnici na OI pa ni imela nikakršnih možnosti za uspeh, v borbi z Urško Urek pa ji je zmankalo nekaj sreče in na koncu osvojila odlično tretje mesto.

Miha KAVČIČ je bil v kategoriji do 90kg za las ob bronasto odličje, Maruša KAVČIČ je bila prav tako peta v kategoriji do 63kg v kateri je zmagala Urška Žolnir.

Robi PESJAK ni imel dobrega dne za vidnejšo uvrstitev in ostal brez medalje na sedmem mestu.

Na tekmi je nastopil tudi Jaka KOLBL, član judo kluba Jesenice, v kategoriji do 81kg je v močni konkurenci zasedel dobro sedmo mesto.