Jan Debelak, Dino Merdanovič, Jasmin Merdanovič, Aljaž Derlink, Tia Krajzel, Ajdin Dizdarevič, Tarik Aldžič, Lara Božič, Jan Lovič, Aljaž Klinar in Nik Lavtižar

Katjuša Krupenko, Janja Razinger, Jan Kilibarda, Mark Krajzel, Filip Fartek, Luc Slivnik, Emil Jakupavič, Sebastijan Šivic, David Justin in Lejla Aldžič

Matej Neuman, Denis Pivač, Kos Matic, Samo Simjanovski, Patricija Rajkovič Iris, Luka Ambrožič , Nuša Ambrožič, Kati Ambrožič in Mark Klinar

Oranžno zeleni pas 4. kyu
Janja Junež in Tim Pahor

JUDO TEKMOVANJE ZA MLAJŠE JUDOISTE

Črnuče 21. 6.2009

V nedeljo 21.6.2009 je JK Polyteam organiziral judo tekmovanje za mlajše judoiste. Ob gostitelju so sodelovali še JK Olimpija, JK Tatami in judo sekcija Partizan Jesenice, ki je na koncu osvojila tudi ekipno prvo mesto.

V posameznih skupinah pa so judoisti Partizana Jesenice osvojili naslednja mesta:

1. mesto Tim Pahor, Matic Kos, Kati Ambrožič in Lejla Aldžič
2. mesto Luc Slivnik, Luka Ambrožič, Mark Krajzel, Tia Krajzel in Janja Razingar
3. mesto Nuša Ambrožič, Jan Kilibarda, Tarik Aldžič in Jernej Razingar

DAX-CUP

Celje 20 – 21. 6.2009

V Celju je bil ta vikend članski svetovni B pokal na katerem je tekmovalo 427 judoistov in judoistk iz 33-ih držav.

Na turnirju sta nastopila tudi Miha KAVČIČ in Robi PESJAK Partizan Jesenice.

Miha Kavčič je v kategoriji do 90kg v kateri je bilo 39. judoistov po izenačeni borbi proti britancu Jamesse AUSTINU izgubil in je na koncu ostal brez uvrstitve.

V kategoriji do 100kg je bolje kazalo Robi PESJAK u, ki je proti Nemcu Nicholasu GERLACH vodil že z yukom vendar pa mu je na koncu zmanjkalo koncentracije in je borbo izgubil, ter tako tudi on ostal brez uvrstitve.

Pohvala organizatorju za odlično organiziran turnir.