6. TRADICIONALNI TURNIR V ODBOJKI ZA MEŠANE EKIPE
6. TRADICIONALNI TURNIR V ODBOJKI ZA MEŠANE EKIPE V nedeljo 20.2.2011 smo organizirali 6. tradicionalni turnir v odbojki za mešane ekipe. Turnir je potekal v dvorani Gimnazije Jesenice na dveh igriščih. Udeležilo se ga je 7 ekip iz Gorenjske in...